Wpis z mikrobloga

@Gamtaro2: nie no zacytowałeś jakaś moją wypowiedz więc chce wiedzieć skąd ją wziąłeś, gdzie ja napisałem co tam cytujesz ? nie podoba mi się #!$%@? jakiegoś debila tematów w konferencję o czymś innym

a cóż, to że uważam że orlen postąpił słusznie nie obniżając tych cen to moja sprawa i mam do tego prawo, dla spółki to lepsza decyzja niż gdyby obniżyli te ceny a potem po podniesieniu vatu musieli by
a potem po podniesieniu vatu musieli by ponosić koszt tej zmiany


@Potezny_PiSowski_Inwestor: Nie, podniesienie VATU to kwestia polityczna. Dzięki temu zagraniu wizerunkowo nie ucierpiał PIS tylko Orlen. Dla pisu była by to duża strata a dla monopolisty orlenu jest to mała strata bo to tylko kilkadziesiąt albo kilkanaście tysięcy osób które nie kupią u nich hotdoga w tym roku. Wysoka marża orlenu zwiększa w ten sposób inflację w naszym kraju. Pytanie
@dasistfubar: szkoda że pan tylko taki obeznany a resztą społeczeństwa niezbyt, co więcej nadal sądzę że w Polsce przeważa społeczeństwo roszczeniowe i zagłosuje za socjalem, a takiego najwięcej dawał i daje PiS,