Wpis z mikrobloga

@mickpl: typie, no jak mieli brać ? przecież wiadomo że nie, nie można brać pod uwagę tego że ktoś nie obniży cen paliw na miesiąc, przecież żąden analityk nie jest w stanie przewidzieć takiego wydarzenia
przecież to typowe pytanie pod kręcenie afery, nie dość że w tym kraju te stremy ogląda 2-3tyś osób żeby się czegos dowiedzieć, to jeszcze jakiś pajac będzie robił z tego szopkę bo mu pasuje do narracji
@Dumpster: ...........................................(°° o ile ? 0,00001%? na tej samej konferencji powiedziano że 158mld pln z KPO zwiekszyło by inflacje o 0,3% to tak dla porównania jaki ma skutek realnie działanie Orlenu ? przecież to jest idiotyzm i bronienie tego debila dziennikarza to jakaś parodia
@wojciech-wwww: ehhh no dobrze, wezmę w tym udział....
czemu upośledzony? nie mam prawa do posiadania innego zdania niż osoby pod tym postem ? co jest złego w tym, że mi się nie podoba jak konferencja prasowa o temacie inflacji i działań RPP jest sprowadzana na jakieś polityczne tematy przez dziennikarza tylko dla zrobienia afery większej ?
@dasistfubar: a to tylko wierzchołek góry lodowej. Dla przykładu Wrocław wydał 200 milionów (!!!) więcej na paliwo do autobusów niż powinien, gdyby cena była bez ekstra marży na VAT.

Czyli Wrocław miałby 200 milionów więcej na szkoły, szpitale, remonty itp.
I tak każde duże miasto w Polsce.
Te pieniądze też ukradł PiS. Komu ukradł? Tobie. Mnie. Naszym dzieciom.