Wpis z mikrobloga

Jak to jest mirasy z tym staniem z włączonym silnikiem, bo dzisiaj się do mnie doy3bał policjant. Stał 5min i ja przez cały czas mialem odpalone auto xD parking na zewnątrz ale firmowy ze szlabanem. Pogroził coś, ale że dzisiaj tylko upomnienie xD Można dostać mandat jak sie grzeje w furze na parkingu który nie jest ogólnodostępnym?
#prawo #prawojazdy #kiciochpyta #motoryzacja
  • 16
Można dostać mandat jak sie grzeje w furze na parkingu który nie jest ogólnodostępnym?


@Jechanka:

Przyjrzyj się, jak jest oznakowany parking. Jeśli jest to droga wewnętrzna lub strefa ruchu, to tak, parking możesz dostać. Ale jeśli takiego znaku nie ma, to policjant może ci naskoczyć.
grzeje w furze


@Jechanka: "grzanie" fury ponad minutę nie ma żadnego sensu, co chcesz tym osiągnąć? silnik tego nie potrzebuje (ta minuta max całkowicie wystarczy), ciepłe powietrze z nadmuchu szybciej zacznie lecieć jak zaczniesz jechać i spalać paliwo, grzanie foteli będzie działało tak samo, jak chcesz na coś czekać to mógłbyś odpalić później i mniej smrodzić okolicę
Ogrzewanie elektryczne szyb tego potrzebuje.


@eeemil: 5 minut? z ogrzewaniem szyby nigdy nie potrzebowałem więcej niż wspomnianej minuty, a bez ogrzewanej szyby sam nadmuch wystarczy do pozbycia się pary