Wpis z mikrobloga

Mnie osobiście w-----a określenie "wojna putina" "wojska putina" "armia putina" - k---a. To nie są jakieś prywatne jednostki putina, jakieś bojówki partyjne czy najemnicy kupieni za kasę putina - to są wojska federacji rosyjskiej, żołnierze sił zbrojnych federacji rosyjskiej, to jest wojna federacji rosyjskiej.

Większość obywateli rosyjskich popiera wojnę, spora ilość obywateli federacji rosyjskiej idzie dobrowolnie walczyć w wojnie zaborczej. I należy to tak samo podkreślać i zrezygnować z idiotycznego określenia 'wojna putina'

źródło filmiku: https://mobile.twitter.com/Gerashchenko_en/status/1610738740682686464

#wojna #rosja #ukraina
pablo397 - Mnie osobiście w-----a określenie "wojna putina" "wojska putina" "armia pu...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZPR i cały cud PRLu został nam "nadany" przez "przyjaciół". Częśc ludzi szła do tej gównopartii, bo nie miała innego wyjścia.

Nazistów nikt niemcom nie wcisnął.


@Grzesiok: Polacy przez prawie pół wieku tolerowali PZPR i PRL. Trzeba o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pablo397:

Dużo łatwiej zrobić zbrodniarza z jednego człowieka, niż również z całej części kraju, która go aktywnie wspiera. Łatwiej go też obalić i ogłosić bohaterskie zwycięstwo, jakby problem zależał głównie tylko od niego i udawać, że wszystko już załatwione.
  • Odpowiedz
@pablo397: niestety tego zachód dalej nie rozumie, że to nie są biedni rosjanie tylko bandycki naród, którego członkowie w otwarty sposób namawiają mężów do rabowania czy gwałcenia.


Przez takich idiotów mamy na swiecie wojny. Jak to fajnie żyć w świecie gdzie wszyscy sa źli. Propaganda we lbie miesza i tyle. Szczują ludzi jednych na drugich, tworza jakies podzialy. Wiesz ze wielu Rosjan nie podoba sie to co robi Putin i
  • Odpowiedz
@pablo397 To nie są naziści tylko NIEMCY lewaq. Po PiSSie będą w Europie do mnie - wyborcy opozycji - mówili, że to nie PiSSowcy tylko POLACY doprowadzili do tragedii. Dobrze, że chociaż jestem Ślązakiem to się z tego cyrku wykręcę.
  • Odpowiedz