Wpis z mikrobloga

15 stycznia koniec wsparcia dla Google Chrome i Win7 - nie ukrywam, że mam kilka mini programów działających pod Win7 (Czy w nowym Win będzie emulator jakiś i one odpalą?) - czy ktoś coś wie na temat tego czy jest jakieś obejście jeśli jednak nie zdecyduje sie na Win10, Win11? Najchętniej zostałbym przy tym Win7...ale sila wyższa i chyba będzie trudno.

#pytanie #google #informatyka
  • 9
  • Odpowiedz
@imdejv1: Bo nie korzystasz z Windows 10. Mnie najbardziej rozwala, że podłączając cokolwiek do kompa z Windows 7 trzeba pobierać ręcznie sterowniki, bo Windows Update już nie działa. W Windows 10 podłączam totalnie dzikie urządzenie i po chwili działa samo.

To samo jak padną jakieś podzespoły w kompie. Wsadzam dysk z systemem do innego kompa, "przygotowywanie urządzeń" i po chwili system działa na całkiem innym kompie z innymi podzespołami. Już o
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Wgranie sterowników nie jest dla mnie wyzwaniem, korzystam ze specjalistycznych mini programów napisanych na Windows 7 oraz programu napisanego bezpośrednio dla mnie. Oprócz tego Win7 nigdy nie sprawiał mi większych problemów, jest szybko, obecnie mam 6 programów + około 60 zakładek w Google Chrome. Co do podzespołów nie psują mi się, są dobrze skonfigurowane i dają radę.
  • Odpowiedz
Czy w nowym Win będzie emulator jakiś i one odpalą


@imdejv1: jeżeli nie są to programy 16bit to raczej powinny po prostu działać. No chyba że jakiś dłubek wydłubał emacsem przez sendmejl. Najłatwiej zwyczajnie sprawdzić.
  • Odpowiedz