Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś nowy scam czy jakieś sposób złodziei?
Żona znalazła za wycieraczką w aucie kartkę (w koszulce plastikowej aby nie zmokła). Nie zauważyła żadnych uszkodzeń auta ale też nie wie czy inne samochody na parkingu miały takie kartki bo zdążyła do pracy dojechać i wtedy zobaczyła, że coś jest za wycieraczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trojmiasto #gdansk #samochody
Pobierz adrwas - Hej, jakiś nowy scam czy jakieś sposób złodziei?
 Żona znalazła za wycierac...
źródło: comment_1672902246EkjzUZY05j9J5j803mIYDI.jpg
  • 106
na pewno świadek chodzi z drukarką i tak się spieszy że nie ma czasu napisać o co chodzi xD


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

i jeszcze nosi przy sobie zestaw koszulek.


@adrwas: Ja kiedyś jak widziałem obcierkę i że sprawca odjechał a nie mogłem czekać na właściciela to normalnie w pracy wydrukowałem coś takiego i wrzuciłem też w koszulce za wycieraczkę, tylko że napisałem że widziałem sprawcę i mam jego dane. Ogólnie znaleźli kartką
@adrwas: może to być jeden ze sposobów złodziejów. Zostawiają kartkę za tylną wycieraczką, Ty odjeżdżasz z miejsca parkingowego cofając i widzisz, że masz coś na szybie. Wysiadasz wyciągnąć kartkę, a ktoś wskakuje do zapalonego auta i odjeżdża. Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś tak stracił auto, czy to urban legend, ale gdzieś wcześniej już o tym czytałem.
@adrwas: może ktoś jej gdzieś przytarł, obejrzyjcie dokładnie auto. W sumie niegłupi pomysł sobie wydrukować taką kartkę jakby co xD Ostatnio musiałam komuś zostawić taką karteczkę i się okazało, że nie mam przy sobie ani kartki, ani długopisu, dobrze, że to było niedaleko mieszkania, to po prostu tam poszłam
@adrwas to nie żart. To nowy sposób złodzieji. Zostawiają często kartkę na tylnej szybie, bo liczą że kierowca zanim odjedzie wyjdzie sprawdzić kartkę. Wtedy wyskakują wsiadają i odjeżdżają. Poszukaj w necie. Było kilka takich spraw w ostatnim czasie.
@adrwas bo zdążyła do pracy dojechać i wtedy zobaczyła, że coś jest za wycieraczką

@adrwas jak ją kochasz to zabierz jej prawo jazdy, no chyba, że nie za bardzo ci na niej zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)