Wpis z mikrobloga

Chłop studiował dwa lata, ale był leniem i rzucił studia i teraz #!$%@? w Januszexie w pocie czoła za drobne.
Eh ile ja bym dał żeby znowu mieć te 21 lat i być na utrzymaniu rodziców. Wziąłbym urlop dziekański, poszedł do roboty i skończył te studia. Może dziś dobijająć do 30 lvl zamiast tyrać z toksycznymi troglodytami popijałbym kawkę w biurze siedząc uśmiechnięty w koszuli jak moi znajomi?
#przegryw #studbaza #pracbaza #depresja
  • 28
@okno2137: błąd robisz myśląc że w przeszłości zrobiłbyś tak i miałbyś dobrze. Z reguły nie ma tak, że wszystko idzie bez problemów. Może byś wcale nie skończył studiów, może popadłbyś w złe towarzystwo, może byś nie żył, może byłbyś w więzieniu, może byś zachorował, od np chlania na studiach, może z biura by cię zaraz #!$%@?, może na studiach roboty byś nie znalazł, albo by cię #!$%@?, może wpadłbyś i zrobił
@okno2137: same Here, głupi byłem uczyć się nie chciałem, na szczęście przemoglem się i wyjechałem do de, mam to co inni w pl po studiach za luźna pracę z normalnymi ludźmi, polecam ;) wybierz Teslę czy innego mercedesa pod Berlinem kawalerke wynajmiesz za 450 a zarabiasz 2k albo więcej w "głupiej fabryce", masz luz na bani i hajs na zachcianki ( ͡° ͜ʖ ͡°) pl dojeżdża ludzi
@okno2137: to naprawde #!$%@? nie jest takie trudne, jak nie znasz angielskiego to najwyzsza pora bo jak widze to nie masz zadnych innych umiejetnosci wiec generalnie #!$%@?, nauka i lecisz na jakas obsluge klienta i stamtad jak sie ma cos we lbie to bardzo latwo awansowac wyzej, studia nie sa ci absolutnie do niczego potrzebne