Wpis z mikrobloga

Hej, Fordziarze. Myślę nad zmianą fabrycznego radio woim C-Maxie na radiotablet 2 din. Myślę nad takim najtanszym, a co za tym idzie, radia takie mają zwykle 1GB ramu, jakiś cztero rdzeniowy poreceor. Czy posiadacie takie urządzenie w sowich fordach? Podzielcie się opinia, czy taki z. 1GB daję radę, czy lepiej dołożyc? Możecie polecić swoje?
#motoryzacja #ford #mondeo #focus #radiosamochodowe #caraudio
  • 16
  • Odpowiedz
muzyki z platform


@Berkel_88: muzyka z platform wymaga aktualnej wersji aplikacji klienta

Mało RAM to stary Android, a stary Android to brak możliwości aktualizacji, a brak aktualizacji to brak możliwości słuchania.

Mam tablet 4 letni - nie dostał aktualizacji do Androida 10 a niedawno był upgrade minimalnej wersji dla aplikacji i połowa aplikacji się sama odinstalowała nawet.
  • Odpowiedz
@Berkel_88:
mam troche expa z tymi tabloetoradiami i musisz wiedziec ze
1. kitajce oszukujo
2. jak pisza ze masz quadcore cortex a7 4 x 1.5ghz to masz 4 x 1.12 ghz
3. jak masz 2gb ram i 16 gb flash to masz na 95% 1gb ram
3a jak masz 2gb ram i 32 flash to dajel jest szansa ze masz 1gb ram
3b itd....
4 nigdy nie wierz w to co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berkel_88: instalowałem parę radyjek na andku i były spoko, może poza samym wzmacniaczem, tragedii nie było, ale żeby dobrze zagrało trzeba dorzucić zewnętrzny. Z drugiej strony o każdym można tak powiedzieć. Ale pamiętam że jak kumpel kupował już chyba z 5 lat temu, to szukał takiego z 4GB RAMu i w miarę aktualnym androidem. To co wrzuciłeś to jakaś prehistoria.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Mając dostęp do dużego dystrybutora tanich urządzeń poprosiłem o ofertę na radio 2din w znośnej cenie. Poprosili żebym kupił gdzieś indziej bo to wszystko Shit. Wiec na pewno dołożyć.
Rozpatrywałem zakup do 500 zł (służbowe auto do którego nie jestem przywiązany)
  • Odpowiedz
@Berkel_88:
jezeli to radio ma naprawde taki interfejs (a czesto wrzucaja jakies rendery z dupy) to znaczy ze jest bardzo podobne do tego co mialem w poprzedniej bmw.

radio FM bedzie kijowo chodzic,bo jezeli jestes przyzwyczajony do tego ze przyciskami na kierownicy przelaczasz sobie stacje (znaczy sie skanuje do nastepnej z mocnym sygnalem) to teraz nie bedziesz mogl tego robicz kierownicy. bedzie ci przelaczac tylko pomiedzy zapisanymi stacjami. a stacje tylko
  • Odpowiedz