Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na czy polega to mityczne wychodzenie do ludzi z piwnicy?

Ktoś gada o kompletnie nieinteresujących cię rzeczach i to dłuższy czas jednym ciągiem, a ty masz mówić: "aha, naprawdę?, To ciekawe, i co było dalej". I masz to robić z przekonaniem i wiarygodnie. To są te mityczne znajomości z ludźmi, słuchanie ich nudnego pierniczenia. Oczywiście ty nie będziesz mógł się im zrewanżować bowiem nie jesteś na tyle ważny i istotny aby cię słuchać.

Rada? Znajdź sobie kogoś kto będzie chciał cię wysłuchać xD Co oczywiście się nie stanie bo wszyscy mają wszystkich gdzieś i każdy myśli, że jego życie jest wyjątkowe. Kobiety mają taką klęskę urodzaju i taki nadmiar atencji, że to nawet dziwne, że dzień dobry w sklepie odpowiadają.

Nigdzie nie ma możliwości do nawiąznaia relacji z drugim człowiekiem. Znaczy kobiety mają, ty jako mężczyzna masz być normalny nawet po 8 latach mówienia do ściany, a jak ci to przeszkadza, to idź się powiesić albo idź na terapię gdzie ci nie pomogą tylko upenwią się, że nie będziesz szkodliwy społecznie.

Dostosuj się albo się usuń w cień.

A teraz zaśpiewajmy: "wszyscy ludzie będą braćmi tam gdzie twój przemówi głos"

Będziemy braćmi jeśli spełniasz nasze wymagania stowysz siatkę znajomości na studicha na studiach. Jak nie to masz gnić w piwnicy i wszyscy mają to w d zajęcia spłacaniem kredytu i serialami.

Super społeczeństwo od 6 lat nie rozmawiałem z innym człowiekiem niż mój psycholog i ja mam być normalny, mam być pełen chęci do życia, zmiany i pełen werwy. Niby jak?

To jest chore. To nie ja mam problem, to świat ma problem. Wszystko przeniosło się do internetu i wszystko jest jednorazowe i zastępowalne.

#samotnosc #przemyslenia #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #feels

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b44eb93aff44a0fb1a59bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
To jest chore. To nie ja mam problem, to świat ma problem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jesteś tą wybitną jednostką, która swym intelektem przewyższa te primitywne mrówki. Świat jest chory, a ty jako jedyny to widzisz. Inni są głupi.

Ktoś gada o kompletnie nieinteresujących cię rzeczach i to dłuższy czas jednym ciągiem, a ty masz mówić: "aha, naprawdę?


Nic nowego, ludzie gadają o zwyczajnych pierdołach. Zdradzę Ci tajemnicę będąc w związku też gada
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nadal zastanawiam się o co chodzi z tym wyjściem do ludzi i w sumie dalej tego nie czaję. Może niekoniecznie inni ludzie są nudni, ale na pewno bardziej sam musisz się starać, bo ty jesteś samotni a nie oni. Sam musiałem znosić krytykę takiego "kolegi", co na mnie jechał, ale sam nie mogłem mu nic powiedzieć - bo to ja byłem samotny, nie on i to ja bym więcej
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: Niekoniecznie chodziło, że głupi, ale prawdą jest, że od pewnego wieku ludzie są niechętni poznawać innych, zwłaszcza w czasach internetu. Od dziadków słyszałem, że kiedyś zagadywanie obcych w autobusie było całkowicie normalne. Widziałeś coś takiego w ostatni latach? Każdy siedzi w telefonie, bo po co się starać, skoro tam mają kontakt ze swoimi ziomkami. Również z wiekiem coraz bardziej ludzie się skupiają na swoim życiu, pracy, rodzinie, starych znajomych i