Wpis z mikrobloga

Hahahahah ku*wa oni to naprawdę mają ludzi za debili XD
Myślą, że jak napiszą codziennie po 3 artykuły, że ceny nie spadną to one nie spadną XD?
Może złapią kilku frajerów, ale kierunek jest jeden!! :) Musi tam być już gorąco w tych biurach sprzedaży :P

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
pastibox - Hahahahah ku*wa oni to naprawdę mają ludzi za debili XD
Myślą, że jak nap...

źródło: comment_1672838555rtIWnhHqKcEEnD1iyikENU.jpg

Pobierz
  • 27
@PandaCKratka: oj dzbanie, musisz mieć smutne życie, skoro tak intensywnie scrollowałeś moją aktywność aż do posta sprzed kilku miesięcy xD

Zdradzę ci pewnego tipa, którego ludzie oszczędnie inteligentni (tacy jak ty) na bank nie znają - to że mnie stać nie oznacza, że będę przepłacać xD

@Bernenski: skoro musisz dziękować za używany segment C to strach pomyśleć, jaką biedę klepiesz na co dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Bernenski: na szrotach z segmentu C dla niedzielnych kierowców i nieumiejących parkować średnio, to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może jak spłacisz kredyt to kupisz coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PandaCKratka: oj dzbanowaty biedaku, gumy wymieniłem w Dream Carze, zaraz po detailingu w Kuro - wpisz sobie w google, co to za miejsca, bo cię nie stać. Chcesz paragony? Może jeszcze
@PandaCKratka: no to dawaj, chwal się tymi aktami notarialnymi, czekam xD

Zaraz będzie jakiś wyblurowany wysryw, żeby się nie okazało, że to rudera po babci. Albo w ogóle napiszesz, że w ogóle w sumie to nie pokażesz, bo się będziemy śmiać xD