Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa. Jakieś półtora miesiąca temu pisałem że zwolniono mnie z pracy. I właśnie teraz do mnie dzwonili czy nie chciałbym wrócić. I ogólnie nie wiem co robić i co wybrać. Z jednej strony fajnie że jest robota i taką którą lubię i wszystko już tam wiem. Z drugiej jak się okazało #!$%@? zarząd który nie ogarnia wielu rzeczy, Atmosfera aktualnie grobowa bo nie wiadomo kogo jeszcze wywalą .Z trzeciej nie mam aktualnie pracy więc trochę mógłbym przeciągnąć. Ale po wysyłałem trochę cv i ogólnie jakiś odzew jest. Nie wiem sam co robić. Był ktoś w takiej sytuacji?
#pracbaza #praca #zalesie
  • 12
@w3n5zu: jeśli Ciebie wywalili to pewnie dostałeś odprawę, sprawdź, czy nie musiałby jej oddać powracając. Jeśli to tymczasowe to idź, ale jeśli wiesz jak wygląda atmosfera i #!$%@? zarząd, to zawsze szukaj alternatywy.
@Reanef: Dokładnie tak powiedzieli jak zadzwonili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boguslaw_licencyjny: zwolnienia grupowe, bo nie ogarneli ze siano się kończy.
@luji: na moim stanowisku był jeszcze jeden gość z większym doświadczeniem. I on powiedział że nie będzie w taki #!$%@? pracował i dał wypowiedzenie xD
@Jechanka: bardzo specyficzny rynek No i nie wiem czy szukałeś kiedyś pracy między świetami ;)