Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
10 plusów i pisze do znajomej znajomych z którą trochę razem rozmawialiśmy i polubiłem ją.

Wypadłem z obiegu, więc od czego polecacie zacząć rozmowę? Myślę nad nawiązaniem do tego o czym rozmawialiśmy podczas domówki.

#podrywajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: oczywiście że chce ale mam stresa... Nie jestem oski więc nie mam +10 do charyzmy i ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@arkeraymor: @algus: Ale to jest w sumie najlepsza rada. Dobrze się gadało, to co się pier#olić w jakieś grzeczności i jałowe pisanie, skoro można wbić z buta. Kuj żelazo póki gorące. Jak laska będzie zainteresowana to się od razu zgodzi, a tak to będziesz pisał jak jakiś kuk pół roku o dupie maryny by po tym czasie się dowiedzieć że jesteś spoko psiapsi ale nic więcej.
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: @silnikAtrakcyjny: Odpisała, parę wiadomości wymienimy i spróbuje zaprosić ją gdzieś w weekend. Bo od razu jak wyskoczę z zaproszeniem to będzie to creepy. Trochę utrudnia to fakt że mieszkam od niej ponad 30km, ale cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@resuf: 35 minut bo trochę #!$%@?. No nie jest, ale wiesz człowiek po studiach przyzwyczajony że wszyscy w jednym miejscu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz