Wpis z mikrobloga

: rok temu odszedłem z roboty w której spedziłem 5 lat. Od tamtej pory zmieniłem prace już 3 razy. teraz siedze od gudnia w 3 robocie i juz na pracuj.pl szukam czegos nowego


@piteross: powiem ci że nie zatrudnił bym cię na żadne stanowisko na które musiał bym płacić za twoje przeszkolenie. Ani na żadne którego projekt wdrożeniowy jest długi a praca nad projektem to 6-12miesięcy.
Bo jestem przekonany że i
@mpetrumnigrum:

Bo jestem przekonany że i tak szybko byś odszedł z pracy.


wiesz o mnie tyle co na wypoku przeczytałes xD

Jakby mi praca spasowała to siedziałbym jak najdłużej.
Przecież jak ci dobrze to zostajesz.

Do pracy trzeba dwojga.
Jak tobie nie pasuje pracownik to go zwalniasz. Jak pracownikowi nie pasuje pracodawca to odchodzi.
jeśli ktoś jest ambitny i pracuje w dużych firmach to oczywiście, że taka luka działa na ogromny minus w rekrutacji


@francoisinho: ambitny areczku a czy ty przypadkiem nie powienies pracować na sukces firmy?
Zamiast tego kłócisz się w internecie na powaznym portalu ze smiesznymi obrazkami
@piteross: jakbyś się uczył w szkole to teraz płaciliby ci za spanie do południa, pisanie na wykopie i oglądanie Netflixa - tak ja mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale przecież ty wylądowałeś w januszeksie nie w nagrodę, tylko po prostu rynek zweryfikował twoją wartość jako pracownika ¯\_(ツ)_/¯
@grand_khavatari a ja tu mowie o tym że ma zostać niewolnikiem czy o tym że będzie miał co raz trudniej znaleźć pracę bo pracodawcy nie lubią zatrudniać pracowników na miesiac/dwa (standardowe pytanie na rozmowie: Gdzie widzisz siebie za 5 lat?) Ludzie, wy czytajcie ze zrozumieniem.