Wpis z mikrobloga

@marcopoIo: no ja zobaczyłam efekt po 30 minutach :d to jest hormon, który naturalnie się zwiększa w organizmie na noc i jego zastosowanie od razu działa (normalny mechanizm przygotowywania organizmu do snu). Nie wspominając, że to i tak nie są naturalne dawki, które występują u człowieka. Spójrz na screena i policz sobie ilukrotnie przedawkowywałeś xD
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27302542/

EDIT: Z innego badania, na młodszych ludziach:

In normal young adults, the average daytime and
factoryoffaith_ - @marcopoIo: no ja zobaczyłam efekt po 30 minutach :d to jest hormon...

źródło: comment_1672782158uXHi2o5zVKe6nFIBqFAHJr.jpg

Pobierz
@Ybow: No ale jak ktos ma taka bezsennsoc jak ja ze spi po 1,5h dziennie to raczej mu to nie pomoze :( No normalnie bralem 8 pigul tych 5mg, wczesniej bralem z 25mg,35mg nic nie dzialalo xD
@Jakis_Leszek: ;( poprostu zdarza mi się wpadac w jakaś panikę przed snem bo boję się, że nie zasnę i jakieś tabletki które działają za 30min też średnio mi podchodzą bo to zawsze 30min paniki (o ile odrazu zadziałają)
@marcopoIo: melatonina to hormon, jak dostarczysz z zewnatrz na duzo ( u mnie powyzej 3mg) melatoniny, zaczynaja sie koszmary, slaby, plytki sen, az po brak snu. benzo mozesz garsciami jesc, jak nie widac efektu, melatonine nalezy ostroznie zazywac, najlepiek zaczac od 1-2mg. jest to to jek dorazny.