Wpis z mikrobloga

  • 485
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozsądny kosnerwatyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Prychol: ech k---a. chlop nie docenil co mial. by go dali do tej zdegenerowanej unii europejskiej, lewadztwa przebrzydlego, sodomii i gomorii to by dopiero magika strzelil ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matti28: Nie rozumiesz bo mylisz orientację z czynnością seksualną, trochę jak dzieci w gimnazjum, które jeszcze nie bardzo kumają o co chodzi xD Nie ma tu zbyt wiele do wyjaśniania, jak homoseksualista włoży c---a kobiecie nie stanie się heteroseksualny i na odwrót jest tak samo. Ruskie zwierzęta jak się znajdzie możliwość też w większości będą wolały zgwałcić kobietę.
  • Odpowiedz
pewnie tak. Ukraińcy powiesili zwłoki i tworzą propagandę


@dyskutek2: napisz pan jeszcze, że pewnie go zgwałcili, bo wiesz, GEJropa i NATOwska homopropaganda! A Amerykanie w swoim spocie reklamowym armii dali przecież PEDAŁUW!!!11
  • Odpowiedz
@Elaviart: no chyba logiczne jest to, że jak się ma chęć dotykać kutasem faceta i wsadzać go w jego pupę to jednak trzeba mieć do tego pewne predyspozycje a nie tylko brak kobiet w zasięgu,

są faceci którzy mimo braku kobiet nie wsadzają kutasów w pupy kolegów

podsumowując, wsadzanie kutasów w pupy kolegów nie jest obligatoryjne i robią to osoby które mają na to ochotę,
a skoro mają na to ochoto to jednak im się
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: No, a są p----y, które potrafią się zmusić do tego żeby wsadzić facetowi, np. w celu upokorzenia go. Nie robią tego, ponieważ odczuwają fizyczny i emocjonalny pociąg do mężczyzn.
Zawsze mi się wydawało, że jest właśnie odwrotnie - faceci, którzy myślą, że od dotknięcia kutasem faceta staną się homoseksualistami muszą być strasznie niepewni własnej orientacji. To tylko czynność, pohamuj te kosmate, krępujące myśli.

Kwestia wydaje ci się taką, ponieważ
  • Odpowiedz
@Elaviart: no nie wiem, są różne sposoby na upokorzenie, jeżeli ktoś decyduje się na taki albo inny to jednak jakieś tam przesłanki za tym są, raczej "wbrew sobie ale w imię sprawy" nikt się na to nie zdecyduje.

Trochę śmiesznie to brzmi bo pieszesz, że bardzie hetero będzie wyruchanie kolegi i oświadczenie że jednak wolę koleżanki niż unikanie tego bo to niepewność swojej orientacji ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Dlatego napisałem, że to p----y, ruskie zwierzęta albo kryminaliści w pierdlu. Nie zmienia to faktu, że nie ma to nic wspólnego z orientacją seksualną. A jeśli chodzi sposoby to co może być bardziej upokarzającego dla faceta? Dlatego takie zwierzęta gwałcą, wnukowie swołoczy która w 1945 nawet niemieckie staruszki gwałciła.

pieszesz, że bardzie hetero będzie wyruchanie kolegi

Ja p------e co jest z tobą gościu nie tak? xDDD
Napisałem że jak
  • Odpowiedz
@Elaviart co ty w ogóle p--------z, że to nie ma nic do orientacji? Jak ktoś ma ciągoty do facetów to go na wojnie wydyma i to nie zdarza się tylko u ruskich orków. W życiu i w żadnym wypadku nie chciałbym współżyć z facetem, a co dopiero go zgwałcić. Prędzej bym zwymiotował, a ci goście to zwykli homoseksualiści, ewentualnie bi
  • Odpowiedz
@Matti28: Tłumaczyłem już to wyżej, w odpowiedzi na dokładnie taki sam wpis. Nie widzę powodu żeby się powtarzać.

To naprawdę nie moja sprawa, że wasza orientacja jest tak krucha i chwiejna, że warunkuje ją fizyczna czynność xD
  • Odpowiedz
nie zmieni od tego orientacji.


@Elaviart: no nie zmieni orientacji bo ktoś kto z własnej inicjatywy wsadza kutasa w pupę faceta ma właśnie orientację homoseksualną

robisz strasznie fikołki aby tych kropek nie
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny najlepsze fikołki robią lewoskrętni fani lgbt. Wyzywają kiboli od pedałów i wyśmiewają się z nich, że zapinają się w dupę choć chcą, żeby traktować to jako coś normalnego xD

W tym przypadku kolega wyżej mówi chyba o "paradoksie cwela", bo według niego cwelenie poborowych jest całkowicie hetero, bo wkładanie penisa w odbyt drugiego faceta nie oznacza homoseksualizmu xD nigdy nie zrozumiem tych wszystkich "mądrosci" prosto z księgi lpgt xD
  • Odpowiedz
no nie zmieni orientacji bo ktoś kto z własnej inicjatywy wsadza kutasa w pupę faceta ma właśnie orientację homoseksualną


@SpalaczBenzyny: Nie odpowiedziałeś na mój przykład - czy jeśli będę miał ochotę komuś p-------ć i sprawi mi to przyjemność to znaczy, że jestem gejem, który lubi dotykać facetów? xD Bo taką właśnie logiką się posługujesz. Ruskie zwierzęta tak jak kryminaliści w pierdlu gwałcą bo chcą ofiarę maksymalnie upokorzyć, a nie dlatego
  • Odpowiedz