Wpis z mikrobloga

@ShineLow: Po 1. założenie, że dziewczyna w tym wieku nie ma żadnych traum etc. jest raczej odważne, a po 2. to wchodzić w związek, żeby układać komuś w głowie, „wychowywać”, nie brzmi zbyt okej. Związek to jednak powinno być partnerstwo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
i tylko takie młodsze sa mną zainteresowane bo starsze olewają i wyboru za bardzo nie mam.


@FeyNiX: Na twoim miejscu najpierw bym się zastanowiła, dlaczego tak jest, bo skoro to stało się regułą, to trochę to podejrzane.

@ShineLow: Co to znaczy "ułożyć", kobieta powinna być partnerką, a nie psem albo dzieckiem xD
  • Odpowiedz
@bobsley33: no właśnie jeśli nic nie ma to można ułożyć, a starsze już mają traumy i #!$%@? przyzwyczajenia


@ShineLow: Wy zacznijcie od kobiet wymagać zaświadczenia od ginekologa (dziewictwo) i psychiatry na pierwszym spotkaniu. Ja pierdzielę, skąd tacy się biorą. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@justypl: nie za bardzo wiem o co ci chodzi, rani mnie to skojarzenie mnie z wykopowymi stulejami. Gość się zapytał o związek z 10 lat młodszą to napisałem co myślę a ty się zesralaś xd
A wziąłem się stąd skąd każdy inny człowiek
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX: ja tam zazdroszczę


@Znowmuszewymyslec: Nie ma co bo łatwo może to być czas stracony zwłaszcza ze lat przybywa i na wyglądzie się traci.

@FeyNiX: jak sie kochaci to h*j z wiekiem


@Big_Fomo: Ehh ( _)

@FeyNiX: chłopie, ruchaj ile wlezie


@ShineLow: Nie jestem prymitywem poza tym nie pytałem czy warto zaliczyć tylko czy pisać się na związki, takie na poważnie.

@Big_Fomo:
  • Odpowiedz
@ShineLow: "można ułożyć"
Trzeba być najpierw samemu ulożonym facetem, a tutaj raczej u co poniektórych Bardzo ciężko, szczególnie jak rówieśniczki nie chcą się wiązać, a młode pewnie za parę lat podziękują i zrobią przesiadkę, albo będą w toksycznym związku z kimś kto chciał mieć nad nimi kontrolę.

jeszcze jedno do autora wpisu: Zastanow się czemu rówieśniczki Cię nie chcą, bo wg mnie to mocny sygnał
  • Odpowiedz
@FeyNiX: a co za problem? Jak się dogadujecie to ja nie widzę problemu obojętnie czy Ty masz 10 więcej czy 10 mniej.

Paradoksalnie, ja najmilej wspominam byłą, która była starsza ode mnie :)
  • Odpowiedz