Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FeyNiX: młoda dziewuszka, więc jest ryzyko, że jak za 4-5 lat zacznie jej się w głowie układać to okaże się, że jesteście zupełnie innymi ludźmi szukającymi zupełnie innych rzeczy. No ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ¯\_(ツ)_/¯ jeśli teraz hest ok i widzisz w niej potencjał to głupim byłoby skreślać relację tylko na podstawie różnicy wieku i ewentualnego braku dojrzałości panny
@FeyNiX: Jest sens jeśli różowa ma poukładane w głowie, a u kobiety wystarczą tak na dobra sprawę dobre wartości, trochę ogłady i szczypta inteligencji. #!$%@? @bobsley33: pod tytułem „co taka 20latka ma w głowie” albo „będziesz dla niej ojcem” to gadanie podscianowych zazdrosnych bab które #!$%@?ły swoją młodość (czyli największy atut). Samotna kobieta na rynku matrymonialnym wraz z wiekiem jedynie traci na swojej wartości.

Nie ma nic lepszego od szczerej,
@BurzaGrzybStrusJaja: Ciężko się nie zgodzić zwłaszcza do ostatniego zdania. Na przestrzeni ostatni lat prowadziłem pewne obserwacje i zauważyłem ze te młodsze 18-22 lata są bardziej odważne w relacjach szczególnie na początku i najmniej wymagają, w zasadzie to nic nie wymagają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ważne żeby być. Te starsze zaczynaja kombinować bo idą najprostsza droga i szukają kogoś kto zapewni przyszłość.

@FeyNiX: młoda dziewuszka, więc jest
@ShineLow: wiesz, nawet w związku równolatków można się od siebie uczyć, problem pojawia się wtedy, kiedy albo dziewczyna szuka drugiego ojca albo starszy facet szuka dziewczyny, której chce tłumaczyć świat.


@slowdive: Większość przynajmniej tych co znam starała się usamodzielnić w młodym wieku żyjąc na własna rękę także z tego co zauważyłem raczej nie szuka kogoś w formie tatuśka.

Powiem ze jest gorzej, wolałbym kogoś do towarzystwa bo tak to mi
okej, ale pamiętaj, że każda była w wieku 20 lat taka niewinna lecąca na to, że jest starszy, a potem jednak każda woli mężczyzn, którzy sobie radzą w życiu i są inteligentni - zaradni z dobrą pracą, którą lubią ;)


@Fifka23: spoko na taka ewentualność też jestem przygotowany i całkiem dobrze sobie radzę w życiu.
@FeyNiX: jak nie ma siana w głowie, to czemu nie? wbrew obiegowej opinii, to czy ktoś jest debilem nie jest ściśle zależne od tego, ile ma lat. są inteligentne emocjonalnie 15 latki i #!$%@?ęte karyńska po 30. sam musisz ocenić jaka ci się trafiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slowdive:

problem pojawia się wtedy, kiedy albo dziewczyna szuka drugiego ojca albo starszy facet szuka dziewczyny, której chce tłumaczyć świat.

Pojawia się albo się nie pojawia, bo gdy dziewczyna która szuka "drugiego ojca" trafia na faceta, który "chce jej tłumaczyć świat" i obojgu to odpowiada, to czemu ma to być problem. Może to i będzie trochę nietypowy związek ale przecież nie każdy związek musi być partnerski.
@powodzenia: ja mając 23 lata poznałem 15 latke z którą o wiele lepiej mi się rozmawiało niż że zdecydowaną większością dziewczyn w moim wieku. Na ogóle jednak 15 latki są oczywiście wyraźnie mniej dojrzałe niż przecietna 23 latka. Tamta 15 latka była bardzo nielicznym wyjątkiem