Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co sądzicie o samochodzie #alfaromeo brera? Zastanawiam się nad jakimś zgrabnym coupe i ta alfa mi się cholernie podoba... Ale tyle się słyszy o tych alfach że się cykam. Był by to mój pierwszy samochód prywatny więc chciałbym żeby mi się podobał XD (mimo to jeżdżę bardzo dużo - praca) . Brałbym pod uwagę albo 2.4 jtd albo 2.2 benzyna. Auciwem bym jeździł nie dużo bo sporo czasu spędzam w delegacjach ale czasem bywa że samochód który stoi psuje się bardziej niż ten który jeździ. #motoryzacja
Remo3241 - Co sądzicie o samochodzie #alfaromeo brera? Zastanawiam się nad jakimś zgr...

źródło: comment_1672748103YS504gh826Q9qx23fiCxmO.jpg

Pobierz
  • 21
@Remo3241: nie będzie to tanie auto w utrzymaniu, co nie znaczy ze będzie się cały czas #!$%@?. Kwestia w jakim stanie kupisz-jeśli było serwisowane przez kogoś kto ma o tym pojęcie to dalej będzie jeździło. Tym się kieruj przy poszukiwaniach-historia serwisowania.
@Remo3241: 2,2 ani 3,2 bym nie brał. 1750 jak już ale ciężko dostępne. Diesle 2.0 i 2.4 są też ok.

Ad rem - auto przepiękne. Unikałbym skrzyni M32. A jakbym był bogaty to kupił Italia Independent. Nawet miałem taką kupować 2 lata temu, ale okazało się, że była to Italia bieda edyszyn.
@Remo3241:

Bardzo piękne i raczej kiepskie auto. Kiedyś na nie chorowałem, ale jak pojeździłem to mi przeszło.
- Mam 180cm wzrostu i fotele są za małe - za niskie oparcia ze zintegrowanym zagłówkiem
- Widoczność jest żadna w każdą stronę,
- Słaba dynamika - to bardzo ciężkie auto na swój rozmiar
- Słabe prowadzenie przy wyższych prędkościach ze względu na zbyt krótki rozstaw osi.
@Remo3241: Samochód fajny, ale drogi w naprawach. Części jak za markę premium, jakość niekoniecznie. Prowadzenie raczej średnie. Jest fajna konkurencja jak Scirocco, Megane Coupe, Astra J coupe
@Remo3241: 2.4 w 159/Brera nie lubi być ciśnięty, szczególnie po programie, bo notorycznie UPG-rejduje się silnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie auto dość drogie w utrzymaniu, licz że włożysz równowartość ceny zakupu w 2-3 lata to się nie zawiedziesz. No i tylne wahacze gniją, ale to już przypadłość każdej 159/B.
@Remo3241 miałem 159 w gnoju przez 3 lata, fajny piczomagnes nie powiem, psuło się w sumie coś co chwila ale nie na tyle by unieruchomić samochód i fakt może części nie były wybitnie drogie naprzeciw marek premium ale jak nie umiesz se sam czegoś zrobić w aucie to już mechanicy Cię srogo oskubią. Jedyne co miło wspominam to jeszcze jak turbo było sprawne to przyjemność z jazdy i wyprzedzania na autostradach i
Powielany mit mający zastosowanie tylko w przypadku tych starych, a dokładniej 156 czy jak one miały to oznaczenie. Nowe i nowsze alfy są zajebiste


@Megawonsz_dziewienc: Nowsze tak, ale ta Brera jest jeszcze ze starszych i ten samochód jest trochę na siłę- zrobiony z części z mniejszego i większego modelu, cięzki i miał z tego powodu problemy.