Wpis z mikrobloga

Kiedy ten asad będzie na brasty? Widziałem, że na tym gównie euforia już się wyprzedał za ponad 2 stówki XD wiec pewnie chłop znowu będzie polował i wykupi magazyn jak się pojawi za stówkę na brasty albo luxuryforless #perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
wszyscy zdążyli się już zorientować że to typowy arabski smrut a nie klon Elixira


@Zabi96: kto konkretnie? Ja wszędzie czytam, że bardzo bliski oryginału. Jedynie na wykopie ciągle czytam, że wszystko to smrut ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Asjopek: Np ja na włsanej skórze i reszta mirków którzy są świadomi że 99% podobieństwa to mogą mieć różne batche tego samego zapachu a nie jakiś Arab którego główne podobieństwo jest w trwającym 15 min otwarciu.
  • Odpowiedz
@Zabi96: o, zobacz, nie wszyscy XD

no bo wiesz, niska cena obraża godność perfumowych wykopków


@Pablo_Pablito_Santo_Subito: serio? niska cena to było 30zł za fattana. Tu mamy cygańską podróbę, za którą w detalu sobie liczą 2x tyle co za autorskie perfumy Lalique czy Montblanc.

@Asjopek: sugeruj, że ktoś jest wariantem, bo nazwał tandetę tandetą, no #!$%@? ładnie poleciałeś
  • Odpowiedz
@saradonin: jedyna osobą, która to sugeruje jestes ty.
Nigdzie nie twierdziłem, że żabi jest wariatem. To jest twój wymysl i nadinterpretacja. Ale jak widać lubicie to robić nie tylko w przypadku perfum
  • Odpowiedz
Choć arabskie smrody w mojej skromnej kolekcji są mniejszością (3 flakony Amber Oud, SNOI, CDNI LE) to Asada lubię ze względu na cenę i jakieś tam podobieństwo do Sauvage. Jako daily do pracy jest spoko (bo i tak większość pracuje zdalnie ;)) wiec mogę sobie śmierdzieć sam w biurze i strzelić 10 chmurek bez bólu dupy, że wyjście z domu kosztuje mnie 30 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asjopek: @Pablo_Pablito_Santo_Subito @saradonin: ja fanem Asada nie jestem (ale Elixira tez nie) no ale to w takim razie o co chodzi; 90% interentu zyje w psychozie i pochlebne recki to copium, czy jednak automatyczne arab = smrut, bo tak, bo arab i tanio?

tu nawet jak ktos wkleil film jakiegos polaka vlogera (sory zapomnnialem jaki to byl kanal) jak laski ocenialy Aventusa vs klony, to bylo czuc Inne copium od
  • Odpowiedz
@vilajnen: arab = smrut to raczej typowa szydera bywalców tagu. Mnie osobiście Asad bardziej przypadł do gustu od Elixira, jednak parametry ma słabiutkie. Poza tym Asada można nazwać flankerem, inspiracją, bo jak na klona to raczej zbyt wiele wsytępuje różnic. Poza tym to przyjemny zapach, stąd zapewne ta popularność.
  • Odpowiedz