Wpis z mikrobloga

@Iudex: @cybulion: a zdajecie se sprawę, że od wielu lat nie wolno wyłączać silnika i masz mieć ręce na kierownicy przy kontroli drogowej właśnie dlatego, żeby móc uciec gdyby się okazało, że to udający policjantów bandyci.
@derton778 w tym kierunku bym szedł. Zależy też co tam gadał do nich i co oni gadali.
@derton778 bez obrazy ale nie wiem kto głupszy ? Twój brat, który nie wykonuje polecenia funkcjonariusza w trakcie kontroli czy Ty opisując sytuację i zadając to pytanie xD czy może ja łapiący się na baita xD
@derton778: XD
ale jak Policja mówi wyłącz silnik to wyłączasz XD #!$%@? co za typy. Przecież nikomu nic się nie dzieje przez to. Jak Ci każe pocałować go w dupe, to wtedy się stawiaj. A nie #!$%@? jak nie ma sensu się stawiania by pokazać się ze swojej tępej strony jaki to ja jestem #!$%@? durny rebel xD
Pewno jeszcze grzecznie odpowiadał "nie #!$%@?, #!$%@? nie wyłączę"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: i bardzo #!$%@? dobrze ze wybili... Pewnie jeszcze jak zobaczyli ze to sebo bmw to nawet się nie zawahali.

Niech się brat sądzi to go jeszcze sędzia sparteruje chociaż pewnie wcześniej żaden prawnik nie będzie chciał się podjąć tak debilnego i z góry przegranego tematu żeby do tego doszło.