Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dobrego prawnika, który byłby w stanie pomóc mi w odzyskaniu pieniędzy za nieudany zakup na Allegro, krótko mówiąc - zamówiłem nowego i nieużywanego laptopa a otrzymałem używany i zepsuty szrot. Allegro Protect jest bezsilne, czasami nawet próbuje stanąć po mojej stronie (bo za każdym razem na moją reklamację telefonicznie odpowiada inny pracownik), ale finalnie i tak nie staje po żadnej stronie i od dwóch miesięcy nie mam ani kasy ani laptopa xD
Problemem jest to, że sklep w którym to zamówiłem ma dość bogatą kartotekę wałków na #allegro (wiem, mój błąd, ale aby do tego dojść trzeba było mocno ten sklep prześwietlić, na początku sprawiał pozory legitnego) i sprawa już przekroczyła wszelkie granice absurdu (np typ sam na siebie wystawił fakturę za naprawę laptopa i nikt tego nie zakwestionował, jeden z pracowników Allegro już chciał mu wysyłać kasę za tą naprawę, ale później inna pracownica Allegro wkroczyła w temat i postawiła gościowi ultimatum, na które i tak się wysrał xD), co powoduje u mnie podejrzenia, że oszust ma jakieś wtyki w Allegro.
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :)

#januszeprawa #zakupy #allegro #aliexpress #poradyprawne #zalesie #oszust
  • 4
@Dziki_czoug: i to jest w tym przerażające...
co chwila odpowiada ktoś inny, te matoły w ogóle nie zapoznają się z tematem, nie czytają dyskusji, teraz np na odpowiedź na wniosek allegro protect dostałem odpowiedź, żde mam w jakimkolwiek serwisie dokonać wyceny naprawy laptopa, gdzie od 2 miesięcy laptop jest u sprzedającego... ¯\_(ツ)_/¯

@SET: coś ty, nie ma szans, już pisałem o całej sprawie jakiś czas temu, wpis miał 59 plusów