Wpis z mikrobloga

Hejka pracuje w aptece. Może ktoś pomóc w temacie problemu z udostępnieniem drukarki w sieci po LAN po aktualizacji Windows 11? Na jednym komputerze jest WIN10 na drugim na którym jest podłączona drukarka przez USB zaktualizował się Windows do wersji 11 i teraz 2gi komputer nie widzi tej drukarki mimo zaznaczonego udostępnienia. #komputery #drukarki #problem w #pracbaza
  • 13
@Pietiapk1: w tym miejscu jest walka 2 stron chęć pomocy mireczkowi ale z drugiej strony jak ogarniesz umocni się przeświadczenie janausza że po co płacić klikaczom w kąkuter jak każdy to może zrobić bez obrazy...
@mati1990: ale ja nie chcę żeby ktoś mi postawił za darmo stronę w sieci ani nie zaprojektował logo za darmo tylko dał radę jak podłączyć drukarkę z sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mati1990: może odinstaluję ją i zainstaluję na nowo ze świeżymi sterami. A samo udostępnienie w sieci wystarczy żeby ją drugi komp znalazł? Bo jak próbowałem wejść w sieci w kompa to wyskakiwało wprowadzenie poświadczeń sieciowych z loginem i hasłem.