Wpis z mikrobloga

O zbrodniach żydów i izraela pisać i mówić nie wolno bo to czysty antysemityzm. Nie można napisać/powiedzieć, że żydzi współpracowali z największymi zbrodniarzami XX wieku (naziści i komuniści), że położyli podwaliny pod najbardziej zbrodniczy system jaki kiedykolwiek powstał + działali "ku jego chwale" wykazując się skrajnym serwilizmem oraz okrucieństwem, nie wolno przypominać, że izrael chronił zbrodniarzy wojennych (vide S.Morel) a zwłaszcza nie wolno pisać/mówić, że izrael i żydzi to zwykli, ordynarni okupanci, którzy wbrew międzynarodowemu prawu okupują Palestynę a samych Palestyńczyków terroryzują w taki sam sposób, jak robili to naziści.

#polityka #izrael #palestyna #zydzi #zbrodnie #terrorysci #bekazzydow #humorobrazkowy
Pobierz d.....s - O zbrodniach żydów i izraela pisać i mówić nie wolno bo to czysty antysemit...
źródło: comment_bXBTPdgSpzUKPccpSooArSXFilxMsxLo.jpg
  • 19
@daimos: Czy wbrew prawu międzynarodowemu - tutaj opinie są pewnie podzielone wśród "znafcuw", wyjątkiem są oczywiście różnej maści zawodowi rewolucjoniści lewaccy, którzy tropią "uciśnionych" na świecie. Kiedyś uciśnionym był Żyd, teraz są geje i Palestyńczycy

I owszem Żydzi bardzo aktywnie i na bardzo wysokich stanowiskach działali na rzecz komunizmu sowieckiego, ale trzeba pamiętać też o tym, że wielu Żydów zostało również wyciętych przez Armię Czerwoną. Jak to wśród dużych populacji -
@daimos: to co napisałeś to powszechna i dość popularna opinia. żadna tajemnica i żadne tabu. i absolutniw wszyscy mają to w dupie. Bo polityke sie nie robi na sentymentach i 'like' jak na fejsie.
@KREM_Z_BROKUL: dla mnie sprawa jest jasna - żydzi i izrael to okupanci, zwykli najeźdźcy i terroryści. Tych "znafcuw" można podzielić na sympatyków terrorystów spod znaku gwiazdy Dawida i tych, którzy mają świadomość tego, że izrael to para państwo, twór odpowiedzialny za szereg zbrodni (ochrona ludobójców, stosowanie broni chemicznej). Ci pierwsi zawsze będą twierdzić, że izrael ma prawo do takiego a nie innego postępowania a ci drudzy będą obstawać przy zupełnie odwrotnym
@o90: ciekawe, że ostatnio jak napisałem podobny komentarz (w którym uwypukliłem zbrodnie żydów) to został on usunięty. Zrozumiałbym, gdyby tekst zawierał wulgaryzmy czy też jakieś inne, złe elementy, ale niczego takiego nie było - ot zwykłe podsumowanie. Dlaczego tak się stało? Cenzura? Nadwrażliwość na prawdę?
@Baron_Al_von_PuciPusia: walka? Nie rób proszę ze mnie męczennika czy ogólnie kogoś kim nie jestem. Moje wpisy to nie jest żadna walka, po prostu postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami, podyskutować. "Zabawowe" są takie wpisy jak twój - nic nie wnoszą a jedynie prowokują. Jeśli nie masz niczego mądrego do powiedzenia na temat to proszę wyjdź, idź bawić się ze swoimi przyjaciółmi z neuropy - najlepiej w manipulowanie głosami.
@o90: masz rację, portal jest prywatny i tak naprawdę właściciel może robić co mu się żywnie podoba - szkoda tylko, że robi to w sposób, który urąga pewnym normom i zakrawa o bardzo niezdrowe zachowania znane z okresu słusznie minionego PRL-u. Skoro to portal tworzony przez użytkowników dla użytkowników to chyba można dać im pewną autonomię (wiadomo, są pewne granice). Na wykopie niestety jest tak, że pierwszeństwo mają poglądy lewicowe.
@Baron_Al_von_PuciPusia: cóż, niełatwo jest pisać o zbrodniach i zbrodniarzach przy użyciu innych słów/zwrotów - te, które używam są najwłaściwsze i najlepiej oddają sedno sprawy. Jeżeli nie podobają ci się moje opinie to dodaj mnie na czarną listę/zablokuj/ignoruj i będzie po problemie. Widzę, że nie chcesz dyskutować na ten temat (nie wnikam dlaczego) a skoro tak to zrób tak, jak napisałem wyżej - idź pobaw się z kolegami z neuropy.
@o90: #!$%@?ć? Na co? Że ktoś ma cenzorskie zapędy i lubi ograniczać wolność wypowiedzi? Bo nie podoba mu się to co piszę? Takie zachowanie może mnie najwyżej rozśmieszyć i lekko poirytować, ale na pewno nie #!$%@?ć. Postępowanie w taki a nie inny sposób świadczy o osobach odpowiedzialnych a nie o mnie.
@daimos: nie wiem, czy wolno czy nie wolno. Natomiast dziecinne jest personifikowanie kilku pokoleń całego narodu i traktowanie ich jakby były jednym, postępującym według jakichś określonych zasad mechanizmem. Poza pochodzeniem, ludzie tworzący pierwszą międzynarodówkę, żydzi-bankierzy z USA czy żydzi okupujący Palestynę nie mają ze sobą nic wspólnego. Przypisywanie im jakiejś wspólnej motywacji czy uczestnictwa w jakimś ponadpokoleniowym spisku to paranoja.
@jankotron: nie moja wina, że nacja ta praktycznie bez przerwy ma krew na rękach - takie postępowanie prowadzi do konkretnych wniosków i naprawdę nie wiem czemu tu się dziwić? Symptomy są takie same od blisko 70 lat a to wskazuje, że coś jest na rzeczy. Wszyscy żydzi, którzy przykładają rękę czy to do okupacji Palestyny czy obrony żydowskich zbrodniarzy mają wspólny cel, do którego dążą po trupach - swoje, dziwnie (wręcz