Wpis z mikrobloga

Hej, kilka osób pisało, gdzie ta osoba, która chudnie z 164,6? Czy się poddała?
Z jednej strony, po tym co jadłem mógłby ktoś tak uznać, ale to nie jest kolejna próba tylko cały czas ta sama.

Początkowa waga: 164,6 kg
Aktualna waga: 155,4 kg
Waga miesiąc temu (3 grudnia): 157,8
Razem już: 9.2 KG ! !!!
Jadłem: Trudno oszacować, na pewno zdarzyło się zjeść O WIELE więcej, czasem trochę mniej niż te 2200-2300kcal, ale jak widać więcej dni było tych gdzie musiałem zjeść trochę mniej, skoro nawet przez święta udało mi się coś zrzucić.
Makro: W tym miesiącu trudno określić, bo mało co wpisywałem do aplikacji.
Ruch: raczej znikomy, praca siedząca.

Cieszę się, że mimo tego, że nie jadłem tak jak powinienem to i tak schudłem. "Zaplanowałem", że w grudniu pewnie przytyje z 2 kg ze względu na święta, a tutaj udało się zrzucić. W tym tygodniu wracam już do zaplanowanych kalorii koło 2300. Tak naprawdę ten miesiąc zrzucało mi się najlepiej, bo jadłem przez 2 tyg same świąteczne potrawy heh

#odchudzanie #redukcja #dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy
  • 15
@Furniterek: powodzenia Mirku, chociaż IMO 2200-2300 kcal to trochę za mało, nie wiem ile masz lat, ale w pierwszym lepszym kalkulatorze Twoje PPM wynosi 2500 kcal, a poniżej PPM nie powinno się schodzić.

@ChosennOne: muszę przyznać, że dość specyficzna ta Twoja dieta, wiadomo, że wszystko zależy od ilości, bo można zjeść miseczkę płatków z mlekiem a można zjeść wielką michę, ale ogólnie wygląda na dość małą ilość białka, serio nie
@kipowrot: ?? Tak schudłem 9,2 kg. Niezależnie czy miałbym 80kg i schudłbym do 78kg --> 2kg to nadal jest schudnięcie. Widzę że kompletnie się nie znasz. Ale radze kontakt z lekarzem jeżeli pocisz się przy kupie i twoja waży 9,2 kg :)
-zupa mleczna z corn flakes

-w pracy smoothie lub dwa banany

-normalny obiad z tłuszczami i wszystkim, smażone itp

-wieczorem nic lub jakaś kanapka/owoc + energetyk (to jedyna rzecz, z której brałem cukier)


@ChosennOne: fajnie, że schudłeś, ale jak uważasz że cukier tylko z energetyka to się bardzo mylisz.