Wpis z mikrobloga

Noszę się powoli z zamiarem sprzedania mojego Endera 3 pro. I mam dylemat. Lepiej to rozebrać i pchać na części czy w całości?
Mam drugą oś Z od creality
Świeżego CR Touch
Ekran z V2 + rozbudowanego Marlina
Ekstruder dual
Luzem nowy heatbreak bimetal z 3DJake
Żółte sprężyny i ptfe z capricorna
Garść dyszy od 0.4 do 1.0
Ekran dotykowy z creality mało używany
Drukarka ma praktycznie rok

Ile za coś takiego w całości można wołac?

#ender3 #druk3d
Pobierz matiJ - Noszę się powoli z zamiarem sprzedania mojego Endera 3 pro. I mam dylemat. Le...
źródło: comment_1672646716CECjyigEHv4w2d7REHAjkK.jpg
  • 10
@matiJ:
1. ekran z v2 jest w zasadzie bezużytecznym gadżetem (może i ładny, ale...)
2. zdejm to złote LEGO z silnika osi X, który biedny grzeje się i bez tego
3. pieniędzy wsadzonych w endera nigdy nie odzyskasz (poza satysfakcją i wartością użytkową). Jak dostaniesz pi-razy-tyle co nowy golas z comgrow to będzie sukces.
@mapache: chyba Sovol SV06
@hrumque:
1. Ja tam wolę zabawę na tym ekranie niż na tym klasycznym. Przynajmniej siatkę stołu wyświetla i można dodać wyświetlanie miniatur :D ale tak, to nadal tylko gadżet. Na szczęście lepszy niż ten gówno dotykowy ekran

2.nawet ciepły się nie robi pod tym LEGO więc nie ma co panikować. Tylko silnik od stołu łapie jakąś temperaturę jak siedzi szkło

3. To wiem, dlatego też mam
@murdoc: raczej bym sie nie pchal w tego typu zmodowane wynalazki. nie ma tutaj znaczenia czy w tej konfiguracji to dziala czy nie. chodzi o to, ze jak cos sie zwali, to duzo ciezej bedzie ci znalezc pomoc w rozwiazaniu problemu, tym bardziej im wiecej bylo roznych modow. nie chodzi mi tutaj o ten konkterny przypadek, tylko ogolem. Jezeli kupisz nowa, i sam bedziesz modowal, to bedziesz wiedzial co i jak
@profaza: no ja mysle o podobnej cenie właśnie
@tomszczyk:mogę się zgodzić tylko połowicznie. Nie ma tu żadnych wielkich modów, praktycznie każdy dodatkowy element to creality, a jeśli chodzi o creality i Endera 3 to jest o nim wszystko w internecie. Jakby to byly jakieś grube mody z zmiana płyty itd to wiadomo, że loteria co będzie.