Wpis z mikrobloga

@oydamoydam: pomału zaczyna mnie to męczyć, tak szczerze powiem. Jestem całym sercem za UA, wysłałem sporo kasy na różne zbiórki ale te teksty o polskiej okupacji i chwalebnej UPA są bezczelne. Banderyzm ma się dobrze u nich i będzie narastał niestety.
Zostaję traktować UA instrumentalne jako narzędzie do walki z Rosją i tylko tyle. Dodatkowo Ukraińcom w pl nigdy nie przyznawać obywatelstwa przypadkiem.
@shmatshiage:

Byliśmy cierpliwi do 1936, wcześniej terroryści z OUN mordowali normalnych Ukraińców i terroryzowali te ziemie. Po 1936 sie #!$%@?śmy i OUN przestał istnieć jako siła na wschodnich ziemiach RP. Bandera siedział z dożywiociem w pierdlu. I siedziałby do swojej usranej śmierci gdyby nie wojna.

Tak więc nie byłoby tam żadnego problemu z Ukraińcami, bo nie było takiego tuż przed wojną.
Zostaję traktować UA instrumentalne jako narzędzie do walki z Rosją i tylko tyle. Dodatkowo Ukraińcom w pl nigdy nie przyznawać obywatelstwa przypadkiem.


@ubranyGRUBAS: Niestety od tego tematu nie uciekniemy. Nie da sie juz wzruszyc ramionami i odwrócić głowy. A dlatego chociażby, ze wraz z emigracją Ukraińców do Polski pojawi się ich silne lobby, ktore bedzie wymuszać na nas rózne rzeczy, często nas irytujące.

Nawet w okresie długo przed wojna ta wtedy
Bandera siedział z dożywiociem w pierdlu


@oydamoydam: typowi Polacy są typowi. Ani w te ani wewte. Ani przesiedleń czy pogromów ani autonomii czy niepodległości. Ani państwo narodowe, jednorodne etnicznie, ani nie konfederacja z poszanowaniem praw mniejszości. Wreszcie ani nie uznanie upa za stronę do negocjacji ani nie #!$%@? terrorystom łba tylko wsadzenie ich przywódcy do więzienia i pozwolenie mu jeszcze na pisanie książek.

Co mogło pójść nie tak. Wrogów politycznych to