Wpis z mikrobloga

@mackbig: dlatego w Polsce nie opłaca się robić biznesu jak się nie ma pleców tu i tam. Na dzień dobry masz milion obowiązków, a przyjeżdża taki Bezos czy inny Gates mówi, że on chce tu zatrudniać murzynow Europy, ale wzamian za to, że mu państwo jeszcze dopłaci xD. Oczywiście polityk zgadza się pokornie (pewnie jeszcze biorąc prowizje pod stołem) i se może mordę cieszyć do kamery że w #!$%@? Górnych z
  • Odpowiedz
@mackbig Kilka razy już widziałem badania(z różnych lat) które jasne wskazują że Polacy i Albańczycy to najbardziej proamerykańskie narody Europy.

U Niemców ciągle pozostała nieufność do innych mocarstw i poczucie że sami sobie poradzą.

Nie wiem kiedy przeprowadzono te badanie ale wskaźnik zaufania do Rosji w Azji Środkowej jest dużo niższy niż sugeruje ten wykres. Nawet w tradycyjnie prorosyjskiej Armenii pojawiają się sygnały o rozczarowaniu "rosyjskim sojusznikiem".
  • Odpowiedz
jak czytam Nasz Dziennik, Sieci czy inną Gazetę Polską, jest jeszcze gorzej

wszędzie lewactwo, pedalstwo i pederastia z Tuskiem niszczą kraj i zagrażają rodzinom

Polska jest tak antypolskim krajem, że na każdym kroku każdy katolik jest prześladowany, a homopropagatorzy deprawują dzieci od przedszkola


@stefan_pmp: dlatego tego też nie czytam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz