Wpis z mikrobloga

P0lka @Invisiblinio potwierdza, że każda p0lka chce chada i zjawisko hipergamii wśród p0lek postępuję w bardzo szykbim tempie.

Z tego co czytałem na jej profilu to sama jest brzydka i na tinderze by mogła poznać mężczyznę na swoim poziomie urody czyli brzydkiego, ale ona brzydali nie chce i szkoda jej na to czasu.

Brzydka baba chce i zaakceptuje tylko chada jako swojego partnera, hipergamia lvl 1000
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka
Pobierz tylkoponsfw - P0lka @Invisiblinio potwierdza, że każda p0lka chce chada i zjawisko hi...
źródło: comment_16725329002kbTRqgjYW4Tt19FEZKEta.jpg
  • 13
@SgtAlApone_: ale większość czarnoskórych ma wacki normalnych rozmiarów. Szkoda mi tych, którzy są fetyszyzowani, a jak dochodzi co do czego to wyciągają normalnego wacka i musza mierzyć się z zawodem przygodniczki.
każda p0lka chce chada


@tylkoponsfw: ale wiesz, że pomiędzy chadem a brzydalem jest jeszcze całe grono normików czyli jakieś 80% społeczeństwa? Chyba wyk0pkow też by nie ucieszyło 100matchów z brzydkimi laskami?
@elena-mary: Może nie ucieszyło, ale nie próbowałbym się zrównywać z naprawdę przegrywami co mają zawsze zero zainteresowania.

A tamta laska ma w czym wybierać. Jest wybór = są możliwości.
@tylkoponsfw Nie bój się Mirek, hipergamia pożera własne dzieci, jak każda rewolucja, teraz ściana jest coraz szybciej, bo na rynek wchodzą młodsze modele, plus u mężczyzn rośnie świadomość odnośnie tego co się dzieje. Ten lewacki system się wykrzaczy.
@tylkoponsfw: oglądałem ostatnio dokument o małpach i tam płeć żeńska ma na radarze wyłącznie samców alfa. Tylko z takimi chce kopulować by mieć najlepsze geny . Oczywiście robi to nieświadomie.
My mamy zatem sytuacje w której kobiety mają nieograniczony dostęp do samców alfa czyli tinder, facebook no i real life i cokolwiek by się nie działo będzie z nimi kopulować .