Wpis z mikrobloga

ihihihihihih xD
ale fajnie po tym alkoholu xd
morze by tak zacząć częściej pić
bo ogólnie to chłop ostatni raz jakoś w lipcu chyba
ale to było pojedyncze piwerko i raczej się nie naebau
a kiedy ostatni raz naebau jakoś konkretniej to nie pamięta nawet xdxddddd
ale raczej było to co najmniej kilkanaście miesięcy temu ale raczej kilkadziesiąt :^))))))))))

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #sylwesterzwykopem #pijzwykopem #sylwester #alkohol #zabawa #alewesolo #kochamwas #tznniektorych #boogolnietonienawidzeludzizcalegosercaxd #chodtokowypamientniczek #bloglajfstajlowychodtoka
  • 12
  • Odpowiedz
@Chodtok: obudziłam się przed północą na fajerwerki żeby porobić parę zdjęć, wypiłam wodę z cytryną i poszłam spać dalej xD
Obudziłam się rześka i wypoczęta, a Ty pewnie będziesz dziś zdychać po alkoholowym ̶u̶p̶o̶j̶e̶n̶i̶u̶ upodleniu jak każdy n0rmik ;>

  • Odpowiedz
z n0rmikiem to ja mam tyle wspólnego co z lotem na księżyc xd ;/
a zdychać raczej nie bd literalnie raz w życiu miałem chyba tzw kaca xd
a w pozostałych (rzaaadkich) przypadkach budziłem się jak młody bóg (no albo at least po prostu normalnie jak gdyby nigdy nic)

()


()()(
  • Odpowiedz
rozmawiasz z człowiekiem który kieeeedyś przez dłuuuuugi czas nie wkładał do ust nawet keczupu bo ma cukier dodany xd

a od jutra tzn od dzisiaj wraca do z̶d̶r̶o̶w̶e̶g̶o̶  mniej niezdrowego lajfstajlu i zamierza żywić się jedzeniem a nie gównem i nie wkładać do ust słodyczy tak jak kiedyś potrafił przez lata całe literalnie ȍ ̪ ő()
więc dzisiaj tzn wczoraj
  • Odpowiedz
@Chodtok: Ok ok wiem że nie jesteś n0rmikiem ;> Chodziło mi o to że każdy musi się #!$%@?ć w sylwestra bo tak trzeba, a potem zaczyna Nowy Rok z kacem zamiast z motywacją do zmian.
Powodzenia w powrocie do mniej niezdrowego stylu życia, trzymam kciuki żeby się udało ʕʔ Nie wkładaj do ust byle czego, mniej przetworzonego żarcia, a więcej pokarmu z wysoką gęstością odżywczą.
  • Odpowiedz
Ja nic nie muszę xd
Po prostu pretekst dobry to był i okazja (w tym sensie że stał se alkohol otwarty na stole i mogłem se wziąć i wypić) więc pomyślałem że daaaaaawno tego nie robiłem i fajnie będzie chociaż na chwilę poczuć radość

@Lenalee:
  • Odpowiedz