Wpis z mikrobloga

@adminek84: W tego sylwestra odpuściłem kaliber 50 mm, za rok myśle żeby głównie na nim się oprzeć. Ale wiadomo, ceny pokażą co to będzie. Teraz już musiałem zmniejszyć stuff o ponad połowę właśnie przez ceny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Julek85: @cheeky_90: Za największą wyrzutnie ciut ponad 600 złotych, oczywiście fajerwerki kupuje w internatach jak są różne promocje, black friday (BF tutaj to BF a nie jak w marketach i innych sklepach). Obawiałem się ze będzie lipa, ale efekty były więcej niż spoko. Jakby za rok była podobna cena, biorę znowu :)
@JonkeJ: Ja się zastanawiam jakim jaskiniowcem trzeba być, żeby zaglądać do cudzego portfela. Pracuję na to, stać mnie wydać w miesiącu tyle na fajerwerki, a co najlepsze co roku kupowałem i będę je kupować ( ͡ ͜ʖ ͡)
@nukey: Petardy w tym roku odpuściłem całkiem. Ale kilka wyrzutni mam, w tym roku idę w kaliber. Dopieszczone są na rok 2023 wyrzutnie 38mm, grzechem było nie wziąć. Ogólnie mam 1x50mm - 16 strzałów, 4x38mm - 25 strzałów każda, 2x25mm -100 strzałów każda oraz 5 małych wyrzutni 25mm po 16 strzałów. Mam jeszcze rakiety do strzelania przed godziną zero, dwa zestawy Zombie Invasion, na ten rok są kozackie, efekty i huk