Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia dla wszystkich na tagu, którzy zrozumieli, że ich życie zjeżdża na złe tory, ponieważ nie będą tacy jak ich rówieśnicy, nie będą mieli takiego życia jakie by chcieli. Pozdrowienia zwłaszcza dla wszystkich, którzy zaczęli sobie to uświadamiać na długo przed ukuciem terminu przegryw i przed wystartowaniem Wykopu, lub Dzidy.
#przegryw #stulejacontent #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Pozdrowienia dla wszystkich na tagu, którzy zrozumieli,...

źródło: comment_16725122243k261Fcwx1iXz4fyo3qQIS.jpg

Pobierz
  • 10
@CulturalEnrichmentIsNotNice: ja zauważyłem, że jestem inny od reszty gdzieś w II, może III klasie podstawówki. Natomiast gdy poznałem pojęcie "związku" czy "posiadania dziewczyny", to od początku wiedziałem, że nigdy tego nie zaznam.

W V klasie, gdy organizowali nam WDŻ, to wybłagałem rodziców, żeby wpisali brak zgody na moje uczęszczanie na te zajęcia. Pretekstem było to, że po prostu wolę być wcześniej w domu, a tak naprawdę nie chciałem słuchać o związkach
@CulturalEnrichmentIsNotNice: mimo że wcześniej to wiedziałem to i tak jak głupi się łudziłem a obecnie? Mimo że młody i wedle norm powinienem mieć mało zmartwień i non stop się bawić i pracować to ja tylko pracuję a moim marzeniem jest tylko i wyłącznie stabilny los i nic więcej a być może aż tyle, szcześliwego nowego roku a przede wszystkim zdrowia fizycznego i psychicznego i żeby janusz zaczął cię bardziej doceniać w
@soyunmago: W "moich" szkołach było i później. pamiętam jak w licbazie niektóre n0rmiki się nakręcały na ten "WDŻ-cik". O dziwo, jednego z tych n0rmanów można by z wyglądu pomylić z chłopem z tagu (wygląd "kujona", duże bryle, wzrost ~170 cm), tyle że był dynamiczniakiem, żuchwę to jednak miał wyraźnie zarysowaną, dobrze grał na gitarze elektrycznej (nawet w jakimś amatorskim zespole rockowym) i był dobrze uspołeczniony od goovniaka. Na 17 lvlu miał