Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
1 020 627 + 53 = 1 020 680

Podsumowanie roku. Rowerowy 2022 oceniam za udany, ze swoich 6550 km jestem zadowolony, ale rozwinę wątek jeszcze później.
Wystartowałem pierwszy raz w evencie gravelowym i bardzo mi się podobało. Jeździłem też dużo więcej niż w 2021 po górzystych terenach oraz przetestowałem kilka razy podwózkę pociągiem z doczepianym wagonem rowerowym.
Zmieniłem też nawigację z telefonu na licznik IGS630. Są tego plusy i minusy, ale wielkim plusem jest wygoda.
Nazbierałem trochę kwadratów, niebieski rozrósł się z bodajże 22x22 do 33x33.
Wielkich kontuzji oraz chorób które by mnie wymęczyły nie miałem, za to udało mi się konkretnie rozciąć palucha od dołu i.. nabawić irytującej pseudoalergii jaką jest nietolerancja histaminy.

Plany na 2023? Mniej internetu, więcej mycia ( ͡º ͜ʖ͡º) pdk

Tak na serio tendencja odwrotna od tej popularnej, czyli nie chcę mieć więcej km na rowerze a wyjeździć powiedzmy maksymalnie z 5000. Chciałbym poświęcić więcej czasu na chodzeniu po górach ( #ksiezycowyspacer będzie na pewno dodatkową motywacją). Dodatkowo chciałbym również w te ładne miesiące częściej niż w 2022 chodzić na siłownię oraz progresować w nowej zajawce, czyli boksie. Boks szczególnie mi się podoba przez to, że bardzo rozluznia + jest w nim sporo ruchów rotacyjnych oraz po całości jako miły dodatek, poprawia pewność siebie.

Plany typowo pod rower to start w Gravel Attacku + Gravmageddon (z Panem @noerror ). Dodatkowo fajnie by było przejechać kiedyś 300km na raz w luźnych warunkach. Mam też pomysł na czerwiec, czyli trasa Przemyśl-Wrocław wliczająć w to Velo Dunajec i po drodzę odwiedzić kilku znajomych.
Drobnym celem jest też, żebym nie opalił się tak ostro na flagę jak w 2022 XD chyba zacznę jeździć tylko z długim rękawem :D

@dymel @k3lt miałem pod koniec roku dać znać czy iGSPORT 630 jest dobry. Ogólnie jest to fajny licznik, ale ma swoje bolączki. Ostatnio na youtubie wiele osób dostało licznik i go testują, więc w następnym roku pewnie będą podsumowania. Ja nie zamierzam prędko zmieniać, chyba, że by mnie czymś w następnym roku bardzo zdenerwował :)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 1 020 627 + 53 = 1 020 680

Podsumowanie roku. Rowerowy 2022 oceniam za...

źródło: comment_1672497381speNe9q9A1Csm48EZufXWu.jpg

Pobierz
  • 2