Wpis z mikrobloga

Jak lepiej nauczyć się angielskiego? Zajęcia w grupie online czy coś stacjonarnego lub indywidualne zajęcia? Ma ktoś doświadczenie i może podpowiedzieć? Cena bez znaczenia. Indywidualne spoko, ale w znowu w grupie zawsze to inaczej porozmawiasz z większą liczbą osób, chyba że tam będzie zaniżony poziom, albo ktoś będzie wiecznie odchodził od tematu i #!$%@?ł głupoty xD?

Uważam, że mój jest na niezłym poziomie (oglądając filmy na yt w 90% wsztstko rozumiem) jak mnie ktoś zaczepi to bez problemu byłem w stanie pomóc po angielsku, również na wakacjach bez problemu, również telefonicznie ogarniając sobie hotel było ok, czasami brakuje mi jakiegoś słówka, zacinam się na chwilę albo popełniam błędy.
#nauka
#angielski
#pytanie
  • 5
@G123: Każdego języka najlepiej uczyć się mając właściwą motywację - jeśli nie masz żadnej to się nic nie nauczysz - najprościej jest zapisać się na egzamin i wystartować naukę jako projekt takiego przygotowania się do egzaminu, aby go zdać. Wtedy próbując różnych form nauki w czasie będziesz w stanie ocenić czy daje Ci to odpowiedni progress, aby zdążyć z materiałem na egzamin.
Poza tym żadne zajęcia nie dają 100% pewności nauki,