Wpis z mikrobloga

#rozdajo sylwestrowe dla wszystkich, którzy spędzają #sylwesterzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania 5 dyszek do wykorzystania w serwisie Allegro – na dobry start w nowy rok.

Co trzeba zrobić?
Kliknij plusik
Wejdź w link i przeczytaj analizę promocji VeloBanku z 600 zł premii na start.

Pochwal się jakie postanowienie noworoczne sobie zaplanowałeś/aś. Opisz krótko :)

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #sylwester
JakDorobiccom - #rozdajo sylwestrowe dla wszystkich, którzy spędzają #sylwesterzwykop...

źródło: comment_1672494397bXCU6f4gmfCptiz8xjbgYG.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Wejdź w link i przeczytaj analizę promocji VeloBanku z 600 zł premii na start.


@JakDorobic_com: wrzucam regularnie wpisy pod tagiem #czynnewniedziele i wiem, ze taki wpis jak ten na wykopie generuje 10k wejść

50 zeta za taką reklame, z czego pewnie każda konwersja (założenie konta w velobanku czy co tam trzeba robic - nie bede tego nawet klikać) to kilkadziesiat/kilkaset zł dla OPa, to jak za darmo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: w planie na najbliższy rok mam nauczyć się pływać. Pewnie w połowie roku sobie przypomnę i zacznę coś z tym robić dopiero. W bieżącym roku miałem plan nauczyć się układać kostkę Rubika i się udało.
Rok temu chciałem się nauczyć grać w szachy, doszedłem do poziomu najniższej kategorii szachowej, myślałem nawet czy nie zrobić oficjalnego papieru, ale jakoś się rozeszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz