Wpis z mikrobloga

Każda różowa która jara się 365 dni i uważa filmy pokroju After / Grey za cudowne to red flag i takie dziewczyny nadają się tylko na jedno. Nabijanie kabzy patusiarze i burdelmamie - czytaj - Blance Lipińskiej - z pewnością nie świadczy o wysokiej inteligencji i jakiejś większej refleksji nad tym, co wciskają nam media masowego przekazu. Change my mind.

#blankalipinska #iwonawieczorek #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: W rzeczy samej myślę, że świadczy. Skoro kogoś fascynuje kicz i patologia, to wiele mówi o danym człowieku i jego intelekcie. Podobna korelacja została zaobserwowana wśród osób słuchających muzyki (mniej wykształceni częściej wybierają disco polo i prosty przekaz).

No i najważniejsze - nabijanie kabzy patusom czy burdelmamom. Jest w kinie to idę oglądać, bo przecież wszystkie koleżanki też idą.
  • Odpowiedz
Tak samo druga strona,pełno facetów jest którzy lubią masę i czytają jego książki. Mafii nie powinno się wspierać


@jabadabadupka: mi się wydaje że dużo mniej facetów czytało masę niż bab oglądało 365/greya xD. Nieporównywalna skala nawet. Kilka jełopków kontra ogrom kobiet jarajacych się historią 365/greya
  • Odpowiedz
@mlodyernest
@neverwalkalone no dobra tak serio ile jest kobiet które serio jarają się 365 dni, a nie oglądają to jako guilty pleasure? Osobiście nie znam, a to że sobie gadają ze "no hehe mnie też mógłby taki enrique porwac" to zupełnie co innego, 99% kobiet ma taką fantazje seksualna, ale na tym polegają fantazje xD
  • Odpowiedz
@neverwalkalone:
Potwierdzam, to jest mocna czerwona flaga + mam kolezanke co jara się jeszcze fame mma i zwykłymi walkami, im brutalniejsze tym bardziej się rumieni na twarzy XD.
A red flag u chłopów to tak samo te wszystkie zwierzęce gale mma, patostreamy + ten łysy "alfa" nauczyciel redpillu w okularach co robił z siebie wielkiego macho.
  • Odpowiedz
@Bjonr: Tak, każde skrajności są złe - w tym właśnie Andrew Tate, który czasami mówił coś z sensem, ale w większości był tak skrajny że No taki przekaz jest po prostu szkodliwy dla młodych.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: sto procent racji. Przyznam ze wstydem, że gdy lata temu wyszla ta profanacja książki, to cale 50 twarzy Greya, podjęłam próbę przeczytania, z ciekawości o co cały szum. To była obraza dla mojej inteligencji, myślałam,że ktoś sobie zrobił żart tą książką - takie to gunwo. Skonczylam czytac to coś po dwóch rozdziałach, bo bałam się, że dostanę raka. Jak mi jakaś laska mówi, że jej się to podobało to już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neverwalkalone: Nie ma czego zmieniać, siedzisz w bańce, co to zmienia że kobieta lubi literaturę romantyczna czy jak to inaczej nazwać, nie rozumiem co chcesz napisać albo stwierdzić, ale podejrzewam że masz coś wpojone w mózgu i nie możesz się tego pozbyć, ja lubię np. kryminały ale to że je czytam nie czyni mnie "głęboko refleksyjnym człowiekiem" po prostu lubię to czytać a że idzie z tym w parze rozwój umysłu,
  • Odpowiedz