Wpis z mikrobloga

@Pojedynczy nie, to nie normalne :) on ma dwie ląże tzn że uprząż jest przygotowana do tego co mówisz - żeby przepinajac jedną był wpiety druga - wtedy masz ciągłosc.

Tylko to wymagałoby jakiejś liny asekuracyjnej pociagnietej wzdłuż trasy, a takiej nie widać więc chłop spina dwie ląże razem - tak mu łatwiej widać. Problem w tym że w chwili upadku wali całą energią w karabinki, którymi się spina. Wytrzymać w większości
  • Odpowiedz
@kptfantastic: ja chciałam taką robotę bardzo jak byłam młoda. Jakieś prace wysokościowe, wchodzenie na wiatraki, czyszczenie kominow, mycie okien w biurowcu. Cały czas patrzę z utęsknieniem na takie osoby. Ale rodzice komentowali ze głupia jestem, krzywdę sobie zrobię, to nie dla takiej delikatnej istotki.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@CzulyTomasz: ale wykopki i tak powiedza ze to robol fizyczny i powinien zarabiac 3000 zl netto bo prawdziwe piniundze sum tylko za klikanie w kąkuter

@Messix szympansowi też dałbyś wiele zarobić? w końcu lepiej się wspina xD.

A poza tym podejrzewam że ma mało doświadczenia w CV bo długość życia przy braku zabezpieczeń to pewnie rok u tych pracowników
  • Odpowiedz
@Rad-X: tak tak, mnie zabolalo, a kto sie zesral ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klikacz myslal ze dostal 15k i jest elitą, a tu sie okazuje ze chlop co skacze jak malpa, kierowca tyra co sra do zwira i pielegniarka co podciera tylki ma tyle samo
  • Odpowiedz