Wpis z mikrobloga

Widzę, że dużo osób pisze, że Cristiano ma swoje lata, że każdy piłkarz na koniec idzie za kasą i ciekawe czy będziemy tak pisać gdy Messi zrobi to samo.

Fakt, lecz jest jeszcze coś.

Cristiano odchodzi po słabo zagranym mundialu podczas którego jest wywalony z United bo zrobił tam potężny syf, obraził się na cały świat i każdy jest winny tylko nie on. O to chodzi, o atmosferę jaka się wokół niego wytworzyła. Kariera jednego z dwóch najlepszych piłkarzy w historii kończy się w chyba najgorszy możliwy sposób.

Wystarczyło tak naprawdę spuścić z tonu i tyle, oczywistym było, że nikt nie będzie chciał budować składu wokół 38 latka bo to nie ma żadnej przyszłości. Mógł mieć spokojny koniec kariery w Europie a będzie miał „tylko” pieniądze Arabów.

#mecz
  • 4
Jako jego kibic jestem załamana tą decyzją, tym, że się sprzedał. Wierzyłam, że jest w stanie wrócić do formy, jak pozbiera się po śmierci dziecka i innych trudach… Ale nie w Arabii. Tam faktycznie będzie najlepszy, ale co z tego, jak nie będzie miał z kim się rozwijać.
@Kolikol: ja myślę że kibice nie mieli by mu za zle nawet tej Arabii gdyby jego ego nie było tak wybujałe.Ronaldo w tym sezonie spalił za sobą tyle mostów ze głowa mała.slynny wywiad,gdzie dał jasno do zrozumienia że wszyscy w Manchesterze źli,tylko nie on.jego zachowanie podczas mundialu też nie lepsze.do tego wypowiedzi jego rodziny.Ewidentnie CR7 nie może się pogodzić ze jego czas przemija,on myśli że wszystko mu się należy bo nazywa