Wpis z mikrobloga

@maciorqa: Origins jakieś 80h, ale nie pamiętam, czy przechodziłem z dodatkami.
Strasznie przyjemny klimat. Jednak zmienili zupełnie mechanikę gry i nie można zawsze sobie on-eshotwać ważnych celów za pomocą ukrytego ostrza.

Jednak klimat dawnego Egiptu, grafika świata, otoczenie ... to coś pięknego :)
@DarkZizi: A chciało by Ci się w skrócie opisać dlaczego?

Bo czytałem, że Origins, Odyssey i Valhalla są do siebie bardzo podobne, ale ile ludzi, tyle opinii i różne osoby mówią, że najgorsze jest Odyssey i podobna ilość osób to samo mówi o Origins.

Z kolei chyba najwięcej narzekań widziałem na Valhalle, ale to chyba dlatego, że podobno Valhalla to jest "to samo po raz trzeci, tyle że w klimatach wikingów",
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: Valhalla mi bardziej podeszła ale jakoś ja porzuciłem ostatnio.

A Odyssey nie lubię z racji tego fabuła jest totalnie nieciekawa postacie to samo. Gra jest zdecydowanie za duża i rozciągnięta do granic możliwości prawdziwy horror dla takich osób jak ja które muszą zrobić wszystko na 100%
@DarkZizi: Czyli jest możliwe, że jeżeli w Odyssey skupiłbym się tylko na wątku głównym i części zadań pobocznych, to być może nie zbrzydnie mi ta gra i lepiej ją będę wspominać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą zapytam, grasz na PS, że lubisz wbijać platyny w grach i dlatego chcesz zrobić wszystko na 100%, czy robisz to tylko dla własnej satysfakcji?
@maciorqa: ok. 70/80h robiąc wszystko. Np. Taki odyssey jest okej częścią pod względem lokacji, ale jeśli ktoś nastawia się że fabuła jest ok to zdziwi. Mi odyssey zajął prawie 220h. Zrobiłem wszystkie poboczne, główne wątki jak i dlc kończąc grę na 92 lvlu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uważam, że z nowej trylogii to origins jest najlepszą odsłoną pod względem widoków i fabuły.
@maciorqa: Ja lubię grać w gry w trybie Boga więc odpalam trainery. Gram jednocześnie w Oddysey, Origins i Valhallę. Naciekawiej się bawię w Oddysey potem w Origins. Widoczki ładne a woda wymiata gdzie w Oddysey jest błękitna i przejżysta a w Origins bardziej zielona i mulista. Co do Valhalli to ciut za nudna ale i najmniej przeszedłem choć osadę mam prawie skończoną. W Valhalli otoczenie jest sporo nudniejsze i zbyt powtarzalne