Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś z was stosował suplement na stawy Animal Flex? W internecie ma bardzo dużo dobrych opinii. Czy będzie bezpieczny dla osoby starszej koło 70 lat? Już kupiłem i teraz po fakcie mam mieszane uczucia, czy mogę to komuś dać, czy lepiej w---------ć do kosza… ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #suplementy #pytanie #dieta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackol12 brałem bo mnie nadgarstki i kolana bolały, g---o dało.
Koleżka kupował jakies odżywki dla koni z kolagenem i je polecał. Ja nie testowałem ale wiele osób je kupuje z tego co wiem i to faktycznie robi robotę
  • Odpowiedz
@Blackol12: w zeszłym roku to brałem i pomagało (miałem mocno przeciążone stawy od pracy - instruktor snowboardu), ale nie wiem czy u seniora się to sprawdzi
  • Odpowiedz
@Blackol12: wygląda drogo, myślę że da sie kupić poszczególne składniki które rzeczywiście działają żeby było taniej pewniej i wiadome dawki, bo tu to tak nie wiem, moze gdzieś indziej pisze dokładniej , 3 g glukozaminy, msm, chondroityny A i C i c--j wie ile czego tak na prawdę, podobnie dalej z kwasem hialuronowym
Sama myślałam nad podobnym zestawem dla ojca którego ciągle bolą kolana, ale w końcu poszedł do lekarza
  • Odpowiedz