Wpis z mikrobloga

Oooo dobry zakup. Ja też w tym mcu kupiłam planetarny i wchodzę na poziomy hydracji, o których przy wyrabianiu ręcznym mogłam tylko pomarzyć. Jakiej mąki używasz? Ja do tej pory testowałam różne i najlepsza siatka glutenowa przy mące auchanowej do pizzy mi wyszła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@c43amg: @Cosmo77: @Borgon: u mnie najpierw wjechał mum5 a parę lat później thermomix i dwa razy do roku (przed świętami) jak różowa piecze placki pracują oba jednocześnie :) przydaje się też dodatkowa misa do MUMa - dostaliśmy jakoś po zakupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motokate: ja dla odmiany polecę kenwooda KVL8400S - chociaż konkretna końcówka numeru modelu to już musisz pod siebie wybrać które przystawki potrzebujesz. 6.7l misa (tak realnie 2 kg mąki na ciasto to max, lepiej 1.5), przystawka do mielenia mięsa i blender kielichowy to coś co chodzi u mnie bardzo często. Mam 1.5 roku i rewelacja, dokupiłem miniblender (do mielenia kawy albo przypraw o pojemności małej szklanki) i walkowarke do ciasta (lasagne
@Krachu: Mam tem sam model, jeden z lepszych zakupów. Co prawda może nie zrobisz w nim 5kg ciasta na raz, ale ja mieszkam sam z różową więc dla pary jest idealny, zajmuje mało miejsca i mega fajnie wyrabia ciasto na pizzę. Trochę głośny skurczybyk ale da się żyć.