Wpis z mikrobloga

@george_prosto_z_drzewa: Mam to ze słabszym 700W silnikiem, konstrukcja tego ramienia woła o pomstę do nieba. Przy twardszym cieście trzeba mieć nadzieję żeby się nie oderwało. Teraz kupiłbym coś ze stałym ramieniem i inną konstrukcją mieszadła.
@george_prosto_z_drzewa: Mam to ze słabszym 700W silnikiem, konstrukcja tego ramienia woła o pomstę do nieba. Przy twardszym cieście trzeba mieć nadzieję żeby się nie oderwało. Teraz kupiłbym coś ze stałym ramieniem i inną konstrukcją mieszadła.


@j3sion: fakt rusza się to niesamowicie, ale jeszcze mi nie odpadło a trochę ciast już ukręcił. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
MUM5


@Mithrindil: ja swojego kupiłem 5 lat temu za 500 zł i teraz patrzę że ten model na ceneo poszedł 350 zł w górę. Powaliło ich z tymi cenami.

Robiłeś w nim ciasto na pizzę? Nie masz wrażenia że się rozleci?

https://www.youtube.com/watch?v=-m7LYZWnTDY

Słychać jak cały chodzi i mieszadło się obija o miskę :/ Przez pierwsze kilka lat chodził lepiej ale z każdym rokiem widzę że luzy ma coraz większe.
@j3sion: Kupiłem dwa miesiące temu, może jakaś rewizja a może efekt nowości. Góra trochę chodzi ale taki urok robotów z uchylonym ramieniem, każdy będzie chodził. O miskę się mieszadła nie obijają
@Krachu: mam lidlowy za 300 z promocji. Ciasto na 5 pizz (zawsze tyle robimy) mieli na raz ledwo ale mieli znaczy słychać i czuc że mu ciężko na początku i tak już mieli z 5 rok. No i ciasto na pierogi tez super kręci. Dla mnie w takim robicie ważne jest żeby działał te bez wpietej miski. Do ciasta na picie dodaj kaszy mannej.
@george_prosto_z_drzewa: Ja mam swojego już 5 lat, ale nadal uważam że to powinno być solidniejsze. Wielofunkcyjność jest świetna, tylko to mieszanie ciasta mnie odrzuca. Ciotka miała jakiegoś z serii pro KitchenAid ale to zupełnie inna półka cenowa i mniej rzeczy w nim zrobisz.
@Mithrindil: Mój zaczął się obijać o miskę przy twardszym cieście po 2-3 latach dopiero. Głównie jak robię tam ok. 1.5 kg ciasta na raz. Przy drożdżowych nie ma żadnego problemu. Tarek i szatkownic też sporo używam i to jest magia jak to szybko działa i ile czasu oszczędza.