Wpis z mikrobloga

@p1p2p3p4: No sprawa z Szarmachem wydaje mi się kluczowym argumentem xD to tak jakby dzisiaj jakis trener bez powodu obraził się na Lewandowskiego (porownanie pod wzgledem bramkostrzelnosci, bo Szarmach poziomem chyba az tak sie nie wybijal nad reszte druzyny) i go nie wystawiał na turnieju kosztem jakiegos średniaka. Historia z Iwanem zmuszanym do gry z kontuzją też wiele mowi o Piechniczku, wiadomo ze teraz mozemy jedynie zgadywac jakie wtedy byly nastroje,
@Shatter: jak porównasz grupy, to możliwe że ciężej było wyjść na EURO, aczkolwiek chodzi mi głównie o to, że PZPN mógł wykorzystać słaby występ na turnieju do zwolnienia Leo, a jednak go zostawili
@IIIlIII #!$%@? osiagnąl brzmi jak #!$%@? osiągnął a nie #!$%@? się zna.

Osobną kwestią jest czy jako gość który ostatnie wielkie sukcesu świecił 40 lat temu (nawet przy zalozeniu ze to on ten sukces zrobil) powinien mieć cokolwiek do gadania w kwestii aktualnego systemu szkolenia i doboru selekcjonera, bo szczerze mówiąc jak słucham piechniczka i jego kominka to mam wrażenie że zatrzymał się mentalnie jakieś 40 lat temu.