Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: "tak No powiedział to jakiś wykopowy ekspert xDDDDDDD jpdl xD"

wystarczyła 1 min googlowania albo milczenie i byś się nie ośmieszyła xD

Słownik Języka Polskiego:

rodzina:
podstawowa grupa społeczna, składa się z rodziców i ich dzieci, #!$%@? ich więź formalna, wspólnota materialna, mieszkaniowa oraz określony zespół funkcji.
@Zabojcza_Rozowa: "Ja się czuje najbliższa rodzina z moim niebieskim i mam w dupie co mówi Google i jakiś kolejny wykopowy filozof, i co zabronisz mi? XD"

dla mnie to możesz się nawet identyfikować jako osioł i tworzyć z mężem watahę, mam to gdzieś, ale zanim zaczniesz się ośmiszać i wyzywać innych wmawiając jakieś brednie to zerknij do postawowych źródłeł wiedzy w tym zakresie

btw.: popracuj też nad czytaniem ze zrozumieniem, bo
@Zabojcza_Rozowa: "o Ty się zesrales jak to zazwyczaj rodzice w wpisach chilldfree i antynatalizm xD pod każdym wpisem to samo… Zabawnie patrzeć jak r0dzicom pęka dupsko bo ktoś żyje inaczej i po swojemu xD i tacy ludzie maja dzieci, świetny przykład dajcie xD dobra 0JDZIEDZ, wypad na czarno i won do pieluch xD"

ale ja nie mam dzieci xD, do tego masz jeszcze urojenia dopowiadając sobie rzeczywistość bo Ci "argumentacja" pada
@DeLillo: "«małżonkowie i ich dzieci; ogólniej też: osoby związane pokrewieństwem i powinowactwem» Mąż i żona są związani powinowactwem, więc zgodnie z powyższą definicją można ich nazywać rodziną. QED"

przeczytaj chłopie jeszcze raz coś co sam wkleiłeś, ręce opadają
@TheNarf: Tak, teraz będziesz dowodził, że "pokrewieństwem i powinowactwem" to koniunkcja.

To może definicja "rodziny biologicznej" przyjmowana przez GUS Cię zainteresuje:

"Dwie lub większa liczba osób, które są związane jako mąż i żona, wspólnie żyjący partnerzy (kohabitanci) - osoby płci przeciwnej lub jako rodzic i dziecko. Tak więc, rodzina obejmuje parę bez dzieci lub parę z jednym lub większą liczbą dzieci, albo też samotnego rodzica z jednym lub większą liczbą dzieci."
@DeLillo dalej neguj rzeczywistośc i wyzywaj ludzi od głupców, dostajesz definicjie, ba sam wklejasz coś co potwierdza moje argumenty ale nie, lepiej wyzwac kogoś od troli osrać plansze jak gołąb i oglosić zwyciestwo xD powodzenia w zderzeniu z rzeczywistościa