Wpis z mikrobloga

Pojechałem do rodziców na święta z rodzina. Aktualnie 5. dzień leżę z gorączka, do tego moj niemowlak gorączkuje od wczoraj :(
Grypa typu A.
Od lat mnie tak nie zmieliło.
Lekarz do mnie, ze mocnych leków na to nie ma, trzeba zbijać gorączkę i przechorowac. Aha.
#grypa #choroby
  • 7
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Ciekawe jak w Niemczech by podeszli do tego? Pewnego razu moja mamuśka wyladowała u internisty w Niemczech. Dostała leki, które odpowiadają naszym, ale ich „moc” była x2, x4 większa. Może leki ze stajni sąsiada dla Hansa są z prawidłowa dawka, a dla Janusza odpadkowe za ta sama cenę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@elf_pszeniczny: Ciekawe jak w Niemczech by podeszli do tego? Pewnego razu moja mamuśka wyladowała u internisty w Niemczech. Dostała leki, które odpowiadają naszym, ale ich „moc” była x2, x4 większa. Może leki ze stajni sąsiada dla Hansa są z prawidłowa dawka, a dla Janusza odpadkowe za ta sama cenę?

@KrotkiSzpic: podaj nazwy tych leków?
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic: my na święta chorowaliśmy na grypę A. Lek jaki przepisał na lekarz to ebilfumin, tylko jego trzeba brać na wczesnym etapie, chyba do 3 doby od wystąpienia objawów. Mi pomogło (wziąłem w pierwszej dobie objawów), żonie w sumie też, ale ma on bardzo mocne skutki uboczne i dość często 1 na 10.
  • Odpowiedz