Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister: no i może być debilem, debil ma prawo wolności wypowiedzi. Został scancellowany mimo że nie mówił nic krzywdzącego, nie mówił rzeczy jak zięba czy antyszczepy czy trump nawołujący do rajdu gdzie faktycznie można komuś zaszkodzić. Po prostu mówił inaczej niż mainstream.

Wolność wypowiedzi tylko dla naszych, jakie to lewicowe.

Czemu dostał bana? Otóż mówił niewygodnie, odważnie, młodzi go słuchają.
Sam uważam że wiele jego obserwacji świata, prymitywnych, ale jednak pokrywa
Został scancellowany mimo że nie mówił nic krzywdzącego, nie mówił rzeczy jak zięba czy antyszczepy


@zapalara: A to, gdy mówił, że depresja kliniczna nie istnieje? Ewentualne sugestie o tym, że kobieta jest własnością mężczyzny? Przecież słuchają tego gówniaki, mogą brać to mocno na serio. To są kompletnie chore, niedorzeczne rzeczy.
@JudzinStouner Nie mówię, ze nie mam, tylko się tutaj nie obnoszę. Mam, jak najbardziej mam i to bardzo konkretne. A jeśli chcesz je ze mnie wywlec, żeby tylko się pokłócić o jakieś gówno, to nie mam dzisiaj ochoty

No ciekawe, bo wcześniej napisałeś

Czemu wykop próbuje promować i przyklaskiwać jebniętej autystycznej marionetkę lewaków

Rzeczywiście, w ogóle nie masz ochoty się kłócić, tylko tak sobie lubisz obrażać innych ludzi, ale nie lubisz z
@ziumbalapl: że nie wierzy w depresje, jego opinia. Może mówić że kobieta jest własnością mężczyzny, to samo mówi ksiądz jak czyta biblie przed ślubem i jakoś nie jest cancelowany.

Jakby nawoływał do zniewalania kobiet to bym się z tobą zgodził.

On mówi to samo co feministki tylko w drugą strone. Feministki stworzyły takich "guru", jak nie ten to następny.
że nie wierzy w depresje, jego opinia


@zapalara: Szkodliwa opinia, która wmawia ludziom coś krzywdzącego, wpaja im brak empatii wobec ludzi chorujących na depresję.

Może mówić że kobieta jest własnością mężczyzny, to samo mówi ksiądz jak czyta biblie przed ślubem i jakoś nie jest cancelowany


Ksiądz nie ma setek tysięcy fanów w internecie, a ten pajac już tak - należy tępić jego szkodliwą działalność.

On mówi to samo co feministki tylko
nie ma nic bardziej zalosnego jak facet ktory klaszcze uszami bo jakas dziewczynka powiedziala komus ze ma malego, macie wy strzepki godnosci?


@earthvision: naucz się czytać xD

Dzień później aktywistka klimatyczna odpowiedziała Andrew Tate'owi wpisem na Twitterze: "Tak, proszę, oświeć mnie. Napisz do mnie na adres smalldickenergy@getalife.com". Wskazany adres można przetłumaczyć jako "energiamałegopenisa@miejżycie.com", jednak "small dick energy" w języku angielskim funkcjonuje jako związek frazeologiczny na określenie mizoginów. To "zarozumialstwo, próżność bez
@Sin-: Nie no po prostu rozwalasz mnie XD Wystarczył mi tekst, że według ciebie obrona podejrzanego jest żałosna (rozumiem chęć kontry za jego ostrą odpowiedź ale błagam nie z takim przesłaniem). Takie podejście właśnie #!$%@? pewną grupę skorą do wydawania społecznych wyroków przed wyrokiem sądu. I nie jestem żadnym prawakiem bo te pojęcia zostały zupełnie rozmyte w polityce XXI wieku. Dziś masz pierdyliard kombinacji światopoglądowych, które ostatecznie są przywarte do charakteru
Wystarczył mi tekst, że według ciebie obrona podejrzanego jest żałosna


@MLGkunek: Weź tego im nie tłumacz - zwyczajnie ucierpiał koleś którego duża grupa nie trawi i to ich cieszy. Kwestia winy i zarzutów jest drugorzędna tutaj - ważne że można dosrać bogatemu kolesiowi co jest często wyniosły (a to, że jest prowokatorem a w gruncie rzeczy jak go posłuchać dłużej niż na 10 sekundowym szorcie to dobrze gada to już inna
@a4z4a4: A jak wykopki wypowiedzą się na to, że został wypuszczony po chwili? Ludzie nadali mu łatkę handlarza ludzi i gwałciciela. Typ ma lewe biznsesy, ale pomawianie go od gwalcicieli bez cienia dowodu jest słabe. Plus śmieszne jest to, że większość ludzi dusze by diabłu sprzedała, żeby mieć polowe tego co ma
Poki sedzia nie wyda wyroku, kazdy jest niewinny,


@earthvision: Ej, ale wiesz że Tate sam się przyznawał otwarcie do stawianych mu zarzutów, chwaląc się w social mediach swoimi nielegalnymi działaniami i twierdząc m.in., że właśnie po to do Rumunii wyjechał, bo tu może po prostu skorumpować służby i się prawem nie przejmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat w odniesieniu do niego gadanie "jest niewinny dopóki nie ma
@Pantegram:

Ej, ale wiesz że Tate sam się przyznawał otwarcie do stawianych mu zarzutów, chwaląc się w social mediach swoimi nielegalnymi działaniami i twierdząc m.in., że właśnie po to do Rumunii wyjechał, bo tu może po prostu skorumpować służby i się prawem nie przejmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Lol nie, pokaż dokładnie gdzie tak mówił? Wybrał Rumunie z zupełnie innych względów.