Wpis z mikrobloga

@Sin-: Jakiego czytac ze zrozumieniem, ty piszesz skonczone idiotyzmy, ja cie poprawiam i pouczam, na co reagujesz jakas sfrustrowana damska agresja intelektualnego kaleki. Upadlem nisko, to prawda, po co ja wogole z toba dyskutuje i daje ci darmowe korepetycje?
Piszesz bzdury to dostajesz intelektualny oklep przyzwyczaj sie do tego albo posluchaj mojej rady i sie zwyczajnie nie odzywaj ¯\_(ツ)_/¯
@earthvision: Jak Ty prostej metafory nie rozumiesz i co Greta napisała. Nie znasz angielskiego. Aż moderacja musiała usuwać komentarze bo prowokujesz ludzi do takich a nie innych odpowiedzi.
Intelektualny oklep to sobie zapewniasz brakiem czytania postów, pisaniem bzdur i używaniem chamskich zaczepek z których wynika, że jesteś skończony intelektualnie. Idź do lekarza.
@Sin-: Ale po co kłamiesz? Typ zaczal mnie wyzywac, to ja go zwyzywalem z powrotem, moderacja usunela i jego i moje.
Prosta metafora polegajaca na obrazaniu kogos ze ma malego, czyli ekstremalne body shaming, osoby z malym i duzym zachowuja sie identycznie tak samo, twierdzenie ze energia ich jest inna to ekstremalny seksizm. Od ciebie czuc flatassenergy.
Na deser stwierdzilas ze policja niewinnych nie aresztuje nigdy co jest tak ekstremalnym debilizmem