Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, ze nie chcecie się wziąć za siebie bo lepiej i łatwiej tłumaczyć sobie w głowie, ze przegranie waszego życia jest zapisane na gorze, ze tak musi być, ze to geny, ze to wina rodziców, wszystkich tylko nie was i jesteście skazani na porażkę. Bo zmiana w życiu to wyjście ze strefy komfortu, masa potknięć i masa wygranych, raz w dołku raz w gorze, praca pot łzy i tez picie szampana. Wy wybraliście takie życie i sami sobie usprawiedliwiliście je.


#przegryw #blackpill #redpill #przegrywy
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Infiniti46: Oczywiście odbieranie samych negatywnych bodźców z zewnątrz, pokrycie myśli przez same przykre doświadczenia i alienacja bez żadnych przesłanek że ktokolwiek chciałby cie z niej wyciągnąć to czysty przypadek, tak się wylosowało akurat, trzeba wierzyć w siebie, bo następne dni na pewno będą lepsze, różne są.
@Infiniti46 Inna kwestia że przegryw sam definiuje dlaczego i w jaki sposób przegrywa
Ja od 2017 #rozwojosobisty i zrobiłem zapewne więcej niż normany od dawania złotych rad
I wiesz co? W niektórych dziedzinach życia rzeczywiście się poprawiło
Ale główny problem pozostał bez zmian (brak partnerki)
I nie ma większego znaczenia co robiłem, robie i zrobiłem, dla wykopków zawsze będę się za mało starał. Tortura
@Infiniti46: Zacznijmy od tego że mając wolny wybór i wybierając takie życie nie można być przegrywem nawet z definicji. Skąd możesz wiedzieć czy nie próbowali ze wszystkich sił, niestety bezskutecznie i po wielu porażkach się poddali? Ale jak to smakuje to trzeba być w położeniu przegrywa bo syty głodnego nie zrozumie. Dziękuję za uwagę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Infiniti46:

Gwarantuję ci, że nie jeden tutaj jest bardziej "wzięty za siebie" niż ty, różnica taka, że jeden startuje z cechami słabymi, gdzie większości nie jest w stanie rozwinąć ich nawet do przeciętnych (a nawet często wcale, np niski wzrost), a drugi np z cechami przeciętnymi, gdzie jego limity pozwalają mu je zamienić w ponadprzeciętne.

Tak jak w sporcie - jakbyś się nie starał, to nie przeskoczysz swoich limitów genetycznych, a