Wpis z mikrobloga

@Volwerine2010 ej to jest full legit, nie słuchaj ich i zawsze wysyłaj przesyłkę zanim się zaksieguje kasa

Tak w ogóle to ja od Ciebie kupowałem i faktycznie wolę zwrot, na pw wysyłam numer konta
Serio serio żadna sciema, już robię w paincie potwierdzenie że to ja
Już do szefa napisałem maja strone na FB Kasę odesłałem o 16.30 i dostałem info że dzisiaj znajdzie się u nich na koncie. Teraz widzę że wysłali ją eliksirem czyli przelew natychmiastowy? Już opinie o nich napisałem w Google.
: w mbanku np. nie mogę od razu po przelewie wygenerować potwierdzenia, nie wiem czy generuje się jak już hajs dojdzie, czy po jakiejś operacji, ale zwykle mogę potwierdzenie wygenerować następnego dnia dopiero jeśli idzie do innego banku


@zdjeciegipsu: bo jest coś takiego jak sesje wychodzące - zwykle 3 w ciągu dnia i dopiero jak Twój przelew wyjdzie daną sesją z Twojego banku to możesz wygenerować potwierdzenie.
@Volwerine2010: jak mówi, że zapłaciła, to masz wysłać. Kogo obchodzi czy Ty masz te pieniądze czy nie, wysyłaj bo ona tak mówi. Szczególnie, że ma wschodni akcent, wojna tam trwa, a Ty nie wyślesz? Taki jesteś
@Volwerine2010: jeśli chcesz dla swojego spokoju skontaktuj się z supportem banku i im to potwierdzenie w celu weryfikacji czy to fake/nie dostali takiego zlecenia przelewu - czyli został anulowany. Jak dla mnie zwykle oszustwo