Wpis z mikrobloga

Edycja tekstu w pdf z potwierdzeniem przelewu to 30 sekund roboty.


@Kliko: nie, podpisanego PDFa nie można edytować bez utraty podpisu.

To niepodpisany PDF albo jakieś screeny są warte tyle samo co "trust me bro". Sam fakt wysyłania takiego gówna świadczy albo o idiocie, albo o scammerze. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Volwerine2010: przez 3 lata nie nauczyłeś się, że jak kasy nie masz na koncie to nie powinieneś wysyłać towaru?
Poczytaj o sposobach oszustów, które wykorzystywane są na portalach aukcyjnych. Poświęcisz na to trochę czasu, ale zyskasz spokój, pewność w spostepowaniu w takich przypadkach i nie stracisz kasy.
Pobierz BoKoR - @Volwerine2010: przez 3 lata nie nauczyłeś się, że jak kasy nie masz na konci...
źródło: comment_16723273833Sxor1I6TICno6Qa9Mrw4t.jpg
@Volwerine2010 ja to samo z firmami z UK przerabiałem. Przelewy dziwnym trafem nie potrafiły przejść, z przedpłat robiły się płatności zbite z 3 faktur. Potwierdzenia sobie, nawet kontakt z Barclays był z mojej strony czy to nie kłamstwa. Koniec końców kasa docierała ale pytanie ilu takim jak ja dana firma nie dosłała kasy.
Będzie zaksięgowane na koncie, to dopiero czuj się pewny, nie wcześniej
@Volwerine2010: Nie tylko nie wysyłaj im towaru ale jeśli kasa nie dojdzie to wał do psiarni z zawiadomieniem. To, że Ty się nie dałeś nabrać nie znaczy, że kogoś innego nie nabiorą. Im szybciej zgłosisz tym mniej szkód narobią. W razie pytań co i jak, pisz śmiało na priv. Jazda z oszustami.
Co to za bzdury wymyslacie z jakimis numerami transakcji i dzwonieniem do banku? co do *#!$%@??
Jak dostałes obrazek, to nie jest to potwierdzenie przelewu. Jak dostałes PDFa podpisanego przez bank, to wtedy masz potwierdzenie i ew ten kto ci to przesłał moze cos z tym robic u siebie w banku.

Podrobienie potwierdzenia przelewu to oszustwo bez minimalnej kwoty, mozna zgłaszac do psiarskich.
Dlaczego nie skorzystałeś z przesyłek OLX?


@uxie: bo OLX w pewnym momencie wymaga skanu osoby osobistego od sprzedającego, a jak im nie dasz to ci nie dadzą należnego ci hajsu

(Odpowiadam za siebie, nie za opa)

Korzystam z tego jako kupujacy, jako sprzedający odmawiam wszystkim takiej formy

Olx kiedyś wymagał tego ode mnie już na etapie dodawania ogłoszenia, teraz to przesunęli, wg regulaminu bodajże nawet do kilku tysięcy mi pozwolą zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volwerine2010: w mbanku np. nie mogę od razu po przelewie wygenerować potwierdzenia, nie wiem czy generuje się jak już hajs dojdzie, czy po jakiejś operacji, ale zwykle mogę potwierdzenie wygenerować następnego dnia dopiero jeśli idzie do innego banku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volwerine2010: dlatego tylko przesyłki olx, wszystko jest jasne i klarowne i bez żadnych rozmów z kupującym/sprzedającym

@Loginconajmniej4znaki: Tak, a jak kupisz podróbkę to oni Ci wyślą formułkę, żebyś se poszedł na policję i hajs idzie do sprzedawcy xD
OLX tylko na gębę, po to powstał ten portal.