Wpis z mikrobloga

@Volwerine2010: Jak zobaczysz pieniądze na koncie, to znaczy że kupujący zapłacił. Po co dalej drążyć i roztrząsać temat? I potem się dziwią że ich ktoś w internecie oszukał jak takie problemy mają... ehhh ludzie.
@Volwerine2010: Jeżeli coś zostało niby wysłane, minął czas księgowania i dla pewności minął jeszcze kolejny czas księgowania, a na koncie nie ma, to znaczy, ze NIE ZOSTAŁO WYSŁANE. I tyle w temacie.
@Volwerine2010: w mbanku np. nie mogę od razu po przelewie wygenerować potwierdzenia, nie wiem czy generuje się jak już hajs dojdzie, czy po jakiejś operacji, ale zwykle mogę potwierdzenie wygenerować następnego dnia dopiero jeśli idzie do innego banku


@zdjeciegipsu: w mBanku możesz ustawić, żeby w momencie wysłania elixirem potwierdzenie w PDF poszło na wskazany email/emaile. PDF nie jest podpisany, ale dla kogoś kto widzi nagłówki poczty i może je zweryfikować
@Volwerine2010: co to jest #!$%@? początek lat 2000 że ludzie wysyłają potwierdzenia przelewów? XD Jest kasa na koncie to wysyłam koniec kropka.


@Morf: ojtam, ja jakoś w 2010+ kupowałem działkę od gościa. U notariusza zalogowałem się przy gościu do banku, puściłem kasę i się wylogowałem. Ten zadowolony, akt sprzedaży wystawiony, jest git. Kij z tym, że to był mBank i mógłbym jeszcze przez kilka godzin kliknąć "Anuluj" xDp
@enron U notariusza to działa trochę inaczej i to normalne że najpierw podpisujesz akt, a dopiero potem robisz przelew. Jak nie zrobisz do terminu podanego w akcie, to masz komornika.
@Volwerine2010: nie puściłem zlecenia na materiały o wartości 50 000 euro bo miałem czekać aż się środki zaksiegują. Szły 4dni. Bardziej obstawiam tu procedury bo przelew zagraniczny niż próbę oszustwa. Towar zamiast przed wigilia będzie dopiero w styczniu xd
Finał jest taki że jak nie masz kasy na koncie to nic nie wysyłasz
Kasa doszła została wysłana dzisiaj przed 12stą a mi na konto wpłynęły o 16.15 Karyna mi naubliżała że nie będę jej straszył policją gdy napisałem jej o tym fakcie i co zrobiła? Zażądała zwrotu pieniędzy że już odkurzacza nie chce. Miałem kupca na niego z odbiorem osobistym. To aukcje zakończyłem i czekałem jak debil.